PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31210}

Człowiek, którego nie było

The Man Who Wasn't There
7,5 16 229
ocen
7,5 10 1 16229
7,6 12
ocen krytyków
Człowiek, którego nie było
powrót do forum filmu Człowiek, którego nie było

Naliczyłam...

ocenił(a) film na 10

u Crane'a 33 papierosy i jedno cygaro :)

batwings

stare dobre czasy, kiedy to można było palić wszędzie. już nigdy papierosy nie będą tak smaczne i pożywne:) Jedynie Scarlett, będąca zapowiedzią przyszłych zmian tytoniowych, zabrania Edowi spokojnie zajarać.

ocenił(a) film na 8
underhill_3

Zgadza się, piękne czasy... Pamiętam moje zdziwienie będąc w Berlinie w latach 90, że można było tam jarać na terenie całego dworca. A oglądając stare, najczęściej amerykańskie filmy zawsze zazdroszczę ludziom palącym w kinie. A później nastały czasy, gdy w F1 rozpoznawało się sponsorów po kolorach danej marki, Camel nawet wymyślił specjalną czcionkę - tylko kretyn by tego nie rozczytał, ale jakoś przeszło, znowu West zamiast nazwy marki używał imion kierowców pisane firmową czcionką. Lepszy kabaret był swego czasu w naszym kraju, jeżeli chodzi o reklamy piwa: "moi znajomi cudownie bawią się przy piwie bezalkoholowym" i bezczelnie puszczone oczko do kamery i "10 w skali Beauforta" ;]

ocenił(a) film na 7
Pyrogenus

Łódka Bols jak dla mnie to zwyciężczyni, nie tylko regat haha

ocenił(a) film na 6
batwings

serio liczyłaś ? :)

ocenił(a) film na 7
batwings

W połowie filmu stwierdziłem, że też powinienem był liczyć. 33? na oko 2x tyle chyba :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones