PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107060}

Człowiek ringu

Cinderella Man
7,7 83 574
oceny
7,7 10 1 83574
7,0 13
ocen krytyków
Człowiek ringu
powrót do forum filmu Człowiek ringu

Czy w ogóle istnieją jeszcze takie kobiety jak żona głównego bohatera? Dzięki takim kobietom i odrobiny siły woli można góry przenosić ze złamaną ręką.

użytkownik usunięty
jaczylion0

Jestem pewny, że gdzieś się jeszcze takie ukrywają... a przy najmniej trzeba mieć taką nadzieję ;)

jaczylion0

nie sposób się nie zgodzić, ale tak poza tym to chyba najlepsza rola tej aktorki jaką zagrała w filmach które do tej pory widziałem (9)...

ocenił(a) film na 9
jaczylion0

ja chciałabym takiego męża jak Braddock, i nie chodzi o karierę boksera, ale o ciepło, dobroć i uczciwość... za takim facetem poszłabym do piekła!

koNinka

Tutaj jestem! ;) A tak na poważnie, to zgadzam się z wami panowie..

ocenił(a) film na 9
Lewus

:-) ok, jakby co to już będę wiedziała, gdzie szukać, a panom życzę powodzenia...

ocenił(a) film na 8
koNinka

Dzięki i wzajemnie

ocenił(a) film na 10
koNinka

heh daleko nie musisz szukac koNinka tez na slasku mieszka.

btw. Tez marze o takiej żonie :)

ocenił(a) film na 9
Maxkeenan

hejka, ciekawe czy byłabym taką żoną...? mam w sobie dużo ciepła, ale też bardziej ognisty temperament niż żona Braddocka :P

ocenił(a) film na 8
koNinka

Nie dowiemy sie dopoki nie sprobujesz . Wyjdziesz za mnie ? ;D

ocenił(a) film na 9
HuggyBear

Jestem już zajęta... :-)) Chyba, że mogę zostać Twoją filmwebową żoną. Wtedy odpowiedź brzmi" TAK ;-D

ocenił(a) film na 8
koNinka

super ;D to co z nasza filmwebowa noca poslubna ?;>

ocenił(a) film na 9
HuggyBear

Hmmm... w sumie to nie mam żadnego pomysłu, a Ty?? :-D

ocenił(a) film na 8
koNinka

Wypadaloby obejrzec wspolnie jakis film jak to na filmwebowiczow przystalo ;D Zaproponuj cos :) jakas komedie romantyczna lub horror , cokolwiek ;d

ocenił(a) film na 9
HuggyBear

Chciałabym mieć szczęśliwe małżeństwo filmwebowe więc raczej nie horror :-P jakiś film, który zainteresuje nas oboje... :)

użytkownik usunięty
koNinka

Wejta mynet hehe mówisz, że chciałabyś mieć takiego męża? Przenieś powiadasz, że jesteś w związku z kimś no to chyba jest to taki facet(lub kobieta bo różnie to dziś bywa hehe) dobry, czuły itd. itp. bleee no taki jaki se wymyśliłaś.... więc po co te marzenia o owym facecie? Cóś tu kręcisz hehe

ocenił(a) film na 9

Hmmm... po co mi takie marzenia? no cóż, nie twoja sprawa :)

użytkownik usunięty
koNinka

no pewnie, że nie i dzięki bogu nie mam takich "problemów" hehe. Wy młodzi lubicie sobie pomarzyć.

ocenił(a) film na 9

Dla mnie to żaden problem, tylko przyjemność. Wy starzy lubicie sobie ponarzekać.

użytkownik usunięty
koNinka

dla was wszystko to "przyjemność" tylko ajfony, skutery i seksy w głowach "tańczą i tańczą zamiast siedzieć nad książką" kawalarze i gałgany heheehe

ocenił(a) film na 9

no właśnie :)

użytkownik usunięty
koNinka

Niechaj zgaśnie

ocenił(a) film na 9

:)

użytkownik usunięty
koNinka

Nie wiem o co chodzi.

ocenił(a) film na 7
jaczylion0

Dla mnie Renee zagrała tu kiepsko...., po za tym jednym minusem film bardzo dobry

użytkownik usunięty
basiamichalak85

nie powiedziałbym, że kiepsko. lecz tez nie jej gra nie rzucała jakoś na kolana. grała dobrze i chyba o to chodziło, to była postać drugoplanowa. a co do potencjalnych żon, to musicie sobie Panowie takowych szukać na wchodzie, w Polsce już takich nie ma :) prawie.

ocenił(a) film na 8
jaczylion0

Pewnie ze takie istnieja aczkolwiek trudniej je zauwazyc bo mniej "krzycza" i sie tak nie afiszuja bo nie maja takiej potrzeby ;)

boskovic10

Tez tak sądze,są wokół nas tylko trudno je dostrzec .A film świetny!

jaczylion0

Oczywiście, że istnieją. Przykładem jest moja żona. Jest lepsza dla mnie, niż dla siebie samej.

ocenił(a) film na 10
jaczylion0

Zobaczcie, ile może dać wsparcie drugiej osoby. Przeważnie gdy coś się nie układa, ludzie rezygnują, odchodzą od siebie, a tu proszę... Bierzmy przykład :-)

ocenił(a) film na 8
sympatyczny_chochlik

to były lata trzydzieste i wielki kryzys, tam się nie odchodziło ;)

ocenił(a) film na 9
jaczylion0

Mae wymarzona żona, ale i tak filmowa żona Ip Mana jest dla mnie absolutnym numerem jeden.

ocenił(a) film na 8
Kikuchiyo

tak, bez wątpienia z takimi żonami jak Bradocka i ip mana mozna góry przenosić jesli tylko poproszą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones