PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748302}

Człowiek-scyzoryk

Swiss Army Man
6,8 38 913
ocen
6,8 10 1 38913
6,8 26
ocen krytyków
Człowiek scyzoryk
powrót do forum filmu Człowiek-scyzoryk

Gdy tylko pojawiły się pierwsze informacje, a później zwiastun tego filmu - od razu wiedziałam, że to będzie pozycja obowiązkowa do obejrzenia! I nie, nie myślałam wtedy, że to będzie dzieło sztuki, ani nawet dobra komedia, tylko gniot jakich mało, ale że skoro już ktoś sięgnął po lsd i kartkę papieru do napisania scenariusza w tym samym czasie - pomyślałam "czemu nie!". Odkąd włączyłam film, do samego końca nie poczułam nudy, a wręcz przeciwnie. Oglądało się przyjemnie, lekko, czasem ze śmiechem, a czasem z końcową wypowiedzią filmu, czyli "what the f**k" ( w pozytywnym raczej znaczeniu). Myślę, że to dobry film, świetnie zagrane role, coś niebanalnego i trochę przykro, że tak wiele osób skreśla ten film za jego inność. Ale serio, gdyby właśnie nie te pierdzące zwłoki, to czy zaciekawiłby was ten film tak od razu? Jestem na tak i śmiało polecam komuś, kto nie brzydzi się rzeczy naturalnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones