PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748302}

Człowiek-scyzoryk

Swiss Army Man
6,8 38 913
ocen
6,8 10 1 38913
6,8 26
ocen krytyków
Człowiek scyzoryk
powrót do forum filmu Człowiek-scyzoryk

Na czym trzeba być, by zrobić taki film? Tu nawet nie chodzi o to pierdzenie, ale np jazda na ciele po oceniani niczym motorówka i do tego ciało po śmierci chyba sztywnieje. Gdyby ten film trochę bardziej wiarygodny to było by lepiej. Daniel Radcliffe i Paul Dano genialni w swych rolach.

ocenił(a) film na 9
astra224

Kolejny ignorant wystawiający jedynkę...

ocenił(a) film na 1
Joecrou

No i ?

ocenił(a) film na 9
astra224

I później oceny na filmwebie są jakie są ; )

ocenił(a) film na 1
Joecrou

Fakt bo co niektórzy zawyżają ;)

ocenił(a) film na 8
astra224

Filmweb jak zwykle w formie :)

ocenił(a) film na 8
astra224

SPOILER

W ,,Podziemnym kręgu" masz motyw wizualizacji schizofrenii - tak naprawdę przecież jednego z bohaterów nie ma, ale widzowi zostaje pokazany. Po to, by widza na coś nakierować, pozwolić mu interpretować.

W ,,Scyzoryku" tak naprawdę mamy to samo. Pierdzenie i ogólnie wielofunkcyjność, choć absurdalne, opierają się na podobnym zamyśle i mają widzowi pozwolić ,,odpłynąć", coś uświadomić. To, że jest to fizycznie niemożliwe, nie ma znaczenia. Dlatego nie dziw się tak temu i zrozum, że inni to polubili:)

ocenił(a) film na 1
laxman

Ależ ja się nie dziwię, że ktoś to lubi. Ja tylko się wypowiedziałam na temat samego filmu, do czego mam prawo. Taka jest moja opinia, natomiast Ci co oceniają wyżej negują moją opinie ( Spójrz na komentarz do mojej wypowiedzi: "Kolejny ignorant wystawiający jedynkę..." ) ale im to już wolno. To, że wystawiłam "1" to mam takie odczucie i tak komentuję. Każdemu może się podobać, jaki i każdemu nie.

ocenił(a) film na 2
laxman

masz racje, mój facet dosłownie odpłynął, w połowie zasnął. Tyle w temacie.

ocenił(a) film na 8
vita24_life

Mam nadzieję, że już nie jesteście razem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones