PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107049}

Człowiek w ogniu

Man on Fire
7,9 191 957
ocen
7,9 10 1 191957
7,0 23
oceny krytyków
Człowiek w ogniu
powrót do forum filmu Człowiek w ogniu

Czy mała dziewczynka może zmienić pogląd na życie człowieka dla którego życie nie ma już sensu! Otórz tak. W filmie "Człowiek w ogniu" Denzel Washington (zdobywca oskara za "Dzień próby") świetnie zagrał ochraniarza małej dziewczynki - Pity (Dakota Fanning), która pada ofiarą porwania w Meksyku. Film ten skojarzył mi się z oskarowym "Gladiatorem" nie tylko przez to że jeden z końcowych utworów bardzo przypomina "Now We Are Free", ale też dlatego, że Creasy to jakby współczesny Gladiator, który potrafi rozpętać piekło i "stanąć w ogniu" by tylko dorwać ludzi, którzy sprzywdzili osobe do której czuł szczególną więź.

ocenił(a) film na 10
DLUGInator

No, wreszcie ktoś kto się zna na filmach! Jak porównałem "Man On Fire" do "Gladiatora" na forum to zostałem wyśmiany. Też uważam, że "Man On Fire" jest bardzo podobny do tego filmu: muzyka (genialna zresztą), fabuła i bohater. Wreszcie nie jestem sam w tym przekonaniu.

ocenił(a) film na 10
Raguel

Hehe, przyłączam się. Mi też przypomniał się Gladiator. Chyba autorzy umyślnie użyli ścieżki podobnej do "Now we are free", gdyż niewątpliwie bohaterowie obu filmów mają wiele wspólnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones