PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=968}

Człowiek widmo

Hollow Man
6,1 23 224
oceny
6,1 10 1 23224
5,9 7
ocen krytyków
Człowiek widmo
powrót do forum filmu Człowiek widmo

3 punkty

ocenił(a) film na 3

dalam im za efekty specjalne, poza tym co DNO, jak komus przyszedl do glowy taki bzdurny scenariusz?!nie chodzi mi o to znikanie ale cala reszta..ble ..NIE POLECAM....no moze dla efektow jedynie , dobrze ogladac wtedy DVD bo jest fajny dodatek

ocenił(a) film na 4
Kseniucha

3+1
Oglądałem ten film wlasnie na DVD i co najbardziej mi sie podobało ...;) to tylko menu DVD Tak samo oceniłem go na 3 no i ten plus jeden za efekty

ocenił(a) film na 8
Kseniucha

"Ta zniewaga krwi wymaga!" - hehe :P
ech no bo sobie pomysle ze mnie obrazasz :P
dla mnie film dobry, kilka wpadek jest, ale ogólnie miło sie go ogladało. nie wiem co sie nie podobalo. skoro pomysł na znikanie byl dobrym pomysłem to czy rezyser nawalił a moze to aktorzy marnie grajacy lub .. no nie wiem. A jesli chodzi o efekty to nie były az takie rewelacyjne moim zdaniem. Fakt scena znikania.. pojawiania stopniowego przez organizm była bardzo interesujaca, ale zachwycac sie sceną eksplozji na koncu nie mozna w dzisiejszych czasach to juz chyba powinno byc normalnoscią.

ocenił(a) film na 3
WIDMO82

dlatego 3
a nie 10 , zauwaz ze dalam te 3 tylko za efekty, bo nic innego w tym filmie mi sie nie podobalo...gdyby efekty bylo fajne to bym dala 9-10 punktow :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones