PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4833}
8,2 270 101
ocen
8,2 10 1 270101
8,0 42
oceny krytyków
Człowiek z blizną
powrót do forum filmu Człowiek z blizną

W filmie, ta piekna "niewiasta" wiecznie jest co najmniej nadasana.
Zawsze znudzona, niezadowolona, nigdy sie nie usmiecha.
Zastanawia mnie ,dlaczego taki typ kobiet, tak fascynuje tych "mafiozow" w filmie, i ogolnie facetow na swiecie.
Babka ewidentnie ma urode, cialo, diamenty, kase, koke na zamowienie, faceta z wladza gotowego sciagnac jej gwiazdke z nieba, a ciagle jest nieszczesliwa, i w glebi serca samotna.
I faceci sie o taka babe zabijaja.
Panowie, wyjasnijcie mi ten fenomen ...... :)

ocenił(a) film na 8
kazikowa

Myślę że tak się dzieje jak facet nie myśli głową tylko "główką" jeśli wiesz co mam na myśli. . .

ocenił(a) film na 7
kazikowa

Na to się mówi "trophy wife" - żona-trofeum. Taki facet jak Tony Montana nie szukał sobie kobiety do rozmowy, a nawet seks nie był najważniejszy. Ważne było to, żeby wyglądała jak należy - miała być po prostu elementem wystroju, bo właśnie ta luksusowa otoczka była dla Tony'ego najważniejsza.

ocenił(a) film na 9
kazikowa

Elvira była po prostu zepsuta tym dobrobytem wokół. Praktycznie nic pożytecznego ze swoim życiem nie robiła, więc nudziła się.

Dla facetów najbardziej liczy się wygląd, dlatego Tony wybrał właśnie nią - bo mu się podobała :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones