PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138220}

Człowiek z miasta

Man About Town
6,2 3 655
ocen
6,2 10 1 3655
6,3 3
oceny krytyków
Człowiek z miasta
powrót do forum filmu Człowiek z miasta

Film bardzo dobry...

ocenił(a) film na 7

... nie rozumiem dlaczego taka niska ocena. Niektóre filmy to kompletna żenada, a mają większą notę niż 'Man About Town'. Co prawda nie jest to żadne arcydzieło, ale bardzo fajnie się go ogląda. Film przyjemny, sympatyczny, lekka komedia z Benem Affleckiem w roli głównej, który dobrze się spisał. Przynajmniej ja miałem takie odczucia po jego obejrzeniu, nawet po raz drugi. Polecam na wieczór, a na pewno będzie miły ;)

Oczywiście 10/10 !

ocenił(a) film na 6
Szymon_C

"Co prawda nie jest to żadne arcydzieło..."
"Oczywiście 10/10 !"
>> To sie zdecyduj :PP ;DDD
Film taki sobie, zadna rewelacja...
Poczatek calkiem niezly, aczkolwiek od polowy robi sie dosyc chaotycznie, calosc nie trzyma sie zbytnio kupy, a poczynania poszczegolnych bohaterow sa az nazbyt iracjonalne i psuja caly obraz filmu, natomiast zakonczenie to juz "kompletna żenada"...
Jak dla mnie 6\10!

ocenił(a) film na 7
Sa7an

Mam na myśli nie system oceniania panujący na filmwebie, jak: 1/10 - nieporozumienie,..., 10/10 - arcydzieło, tylko, że nie jest to arcydzieło w sensie do porównywania z takimi klasykami jak Siedem czy Ojciec chrzestny, za co te filmy uważam.

Mnie się po prostu podoba i przyjemnie się go ogląda, myślę, że 6/10 to lekka przesada, ale Twój wybór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones