PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37914}

Czarne święta

Black Christmas
6,6 3 573
oceny
6,6 10 1 3573
7,0 11
ocen krytyków
Czarne święta
powrót do forum filmu Czarne święta

Co z tego, że nie ma gore? Mimo upływu tylu lat naprawdę świetnie się trzyma i jest zdecydowanie lepszy od wielu nowych horrorów, które często zamiast straszyć jedynie wprowadzaja w stan znużenia. Dobre aktorstwo, świetny klimat, nieustające napięcie i tajemniczy morderca, polecam "Black Christmas" obejrzeć najlepiej na święta Bożego Narodzenia (ja popełniłem błąd i wiele straciłem). Dla fanów horroru to pozycja obowiązkowa !

ocenił(a) film na 10
Ceglas

bez przesady, mozna go oglądać niezależnie od pory roku ;) a tak poza tym to super film! swietny horror

ocenił(a) film na 7
Diniej

Źle mnie zrozumiałeś - chodzi mi o to, że najlepiej go obejrzeć w okresie świątecznym. Oczywiście, że można zobaczyć go nawet i w lecie, tylko że nie bedzie można już wczuć się tak bardzo w klimat filmu jak w porze zimowej. Pozdrawiam.

Ceglas

Zgadzam się , że film jest świetny. Lepszy niż "Krwawe święta".

ziomal_6

Film zacny i wart polecenia.Mnie przypadl do gustu humor w tym filmie :) Jaja z policji pierwszorzedne. Szkoda tylko ze teraz nie robi sie juz takich dreszczowcow.A wszystko przycina pod odmozdzonego ameryknskiego nastolatka.

lukva

O tak zgadzam sie.
Z ubolewaniem patrzę na najnowsze horrory które w większości są słabe,schematyczne i pozbawione klimatu.
Wracając do filmu Czarne święta to bardzo dobry,trzymający w napięciu horror który mimo upływu lat nie stracił nic na wartości.

Paulina_1108

Też uważam ten film za dobry, lecz wg mnie niepotrzebnie próbowano go zrobić - po części, oczywiście - na wesoło. Nie żebym miał coś przeciwko śmiesznym scenom w tego typu filmach, ale w nieco większej ilości powinno już być, bo było tego za mało jednak i przez to film trochę traci w moich oczach. Ale ogólnie rzecz biorąc warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones