PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818016}

Czarne lustro: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch
6,9 73 784
oceny
6,9 10 1 73784
6,1 27
ocen krytyków
Czarne lustro: Bandersnatch
powrót do forum filmu Czarne lustro: Bandersnatch

Muzyka jest za głośno i zaglusza lektora. Też tak macie?

Deepscar

Jak dla mnie to lektor zagłusza aktorów

ocenił(a) film na 8
viaxon

O to to xDD
Lektor w filmach to ogólnie porażka. Od długiego czasu oglądam zagraniczne filmy tylko z napisami. Próbowałem nawet ostatnio z lektorem, ale teraz brzmi to dla mnie tak naturalnie, jak Ivona.
A jeśi lektor to tylko Knapik.

Fahrenheit490

Cóż za konserwatyzm lektorowy xD Wychowałeś się na początku 90-tych?

Fahrenheit490

https://www.youtube.com/watch?v=1gfBzpB7qY0 polecam 3-odcinkowy materiał :)

Deepscar

Dla mnie muzyka za głośno i wszystko zagłuszała

Deepscar

Mam tak samo, nie polecam oglądać na słuchawkach

ocenił(a) film na 6
Deepscar

To masakra jakaś była, dźwięki czy muzyka taka, że u mnie szybami trzęsło a na tym samym poziomie głośności lektora słychać nie było. Całe szczęście pilot w ręce przygotowany na wybory ścieżki więc szybko się przyciszało :D

slash83

Wybitnie irytujące to było. Po raz pierwszy się z czymś takim spotkałam na netflixie. Ciekawe czy to poprawią...

ocenił(a) film na 9
Deepscar

istnieje takie coś jak napisy XD

pioneq

No Wow! Dziękuję! Co ja bym bez Ciebie zrobiła... czuję się oświęcona! Eh... szkoda gadać...

ocenił(a) film na 8
Deepscar

Opanuj sarkazm bo jakiegoś ataku dostaniesz

ocenił(a) film na 6
sylwia2010r

Z kolei Ty opanuj się z idiotycznymi wpisami, które nic nie wnoszą.

ocenił(a) film na 8
Deepscar

A i możesz nie odpowiadać bo czytając twoje wypowiedzi odechciewa się czytać jakiekolwiek posty na forum xd

sylwia2010r

Ale jak tu opanować sarkazm, kiedy wydaje się on jedynym wyjściem. Skoro ja piszę, że muzyka jest za głośno a cały świat próbuje mnie uświadomić, że istnieją napisy. Tak, jak bym się wczoraj na świat narodziła dopiero. Wiem, że są napisy ale skoro jest też lektor, to wybieram lektora. I tyle w temacie! Póki co tylko dwie osoby napisały żeby spróbować wybrać opcję lektora polskiego 5.1 i taką odpowiedź to ja rozumiem! A te teksty o tym, żeby nauczyć się czytać albo że lektor to zło, są po prostu słabe i zasługują jedynie na sarkastyczną odpowiedź. Że już nie wspomnę o tym, że ktoś tu napisał, że problem zbyt głośnej muzyki pojawia się też w przypadku oglądania filmu z napisami. Tak więc jeśli nie masz nic mądrego do dodania z kwestii rozwiązania problemu z dźwiękiem, daj sobie spokój, nie czytaj i najlepiej omijaj wątek szerokim łukiem.

Deepscar

Lektor to zło.

ocenił(a) film na 7
karolina_chan

Dokladnie. Ja tam wole z bratem ogladac.

ocenił(a) film na 7
Deepscar

Polecam nauczyć się czytać xd

TobiMale

No jakie to było odkrywcze z twojej strony... No wybitnie wręcz. Czy to, że film można było oglądać z napisami usprawiedliwia fakt, że ktoś spieprzyl sprawę i muzyka była zbyt głośno w stosunku do lektora? Nie można już wytknąć tego oczywistego faktu, żeby jakiś "mądrala" Twojego pokroju nie napisał głupiego komentarza. Po to jest opcja wyboru (o ironio!) żeby każdy mógł zdecydować jak woli oglądać - z napisami czy z lektorem.

ocenił(a) film na 7
Deepscar

Spokojnie to był tylko żart. Po to dodałem "xd" na koniec. Jeżeli cię to uraziło to przepraszam.

TobiMale

Przeprosiny przyjęte :) Oglądałeś wersję z napisami? Pytam, bo ktoś tu napisał na forum, że w wersji ang też muzyka jest zbyt głośno i zaglusza aktorów.

Deepscar

Ja oglądam bardzo często filmy na netflixie ze słuchawkami na uszach i nigdy nie miałem takiej sytuacji, żeby było za głośno albo za cicho. Tylko, że ja akurat oglądam z napisami i jest spoko. A ty jak oglądałaś z tym lektorem, że dźwięk był za głośny? Na słuchawkach czy normalnie. Ogólnie słuchawki i lektor to jest nieporozumienie. Jedno z drugim nie idzie w parze.

forek23

Oglądałam na tv, z lektorem, bez słuchawek

Deepscar

No to pewnie z telewizorem masz coś nie tak.
U mnie na laptopie lektor jest w porządku.

forek23

Mój wpis ma już 131 polubien. Idź i powiedz tym 131 osobom że mają coś nie tak z tv.

ocenił(a) film na 7
Deepscar

Mają coś nie tak z ustawieniami dżwięku.

Deepscar

Polecam nauczyc sie czytac ewentualnie nauczyc sie angielskiego.

karolina_chan

Polecam przeczytać wszystkie komentarze w tym wątku i nie powtarzać w kółko tego samego.

ocenił(a) film na 10
Deepscar

To nie powód by obwiniać serial i dawać mu niższe oceny . Lektor to jest już bajka Polaków zaangażowanych w spółke .

Mateusz_Wigier

A kto dał z tego powodu niższą ocenę? Bo ma pewno nie ja :)

Mateusz_Wigier

I dla ścisłości - to nie o serialu mowa, tylko o filmie :) Serial ocenilam na 9

Deepscar

Mnie to tak bardzo zaskoczyło, że w pierwszej chwili pomyślałem, że zła jakoś dźwięku ma coś wspólnego z... fabułą filmu. Nie wiedziałem tylko, co ale jak się okazało to Netflix po prostu musiał się zachwycić ścieżką dźwiękową stosowaną w polskich filmach.

wilczekstepowy

Hahaha na to nie wpadłam. Ja po prostu siedziałam lekko zdumiona licząc że za chwilę dźwięk będzie już ok :)

ocenił(a) film na 9
Deepscar

naucz się angielskiego
- oglądaj bez lektora -> wygrałaś
ALBO
naucz się czytać
- włącz napisy zamiast lektora -> wygrałaś

yemeth1

Nie mów mi jak mam żyć ;) I zacznij myśleć. Jesteś kolejną osobą która sugeruje naukę czytania. Gdybym nie umiała czytać, twój komentarz byłby dla mnie niezrozumialy :) A z angielskim u mnie całkiem dobrze, wyobraź sobie. Tak więc "wujku dobra rado", dziękuję Ci za troskę. Od siebie dodam tylko, że mój komentarz dotyczący zbyt głośnej muzyki w stosunku do lektora, miał na celu wytknięcie platformie Netflix tego faktu. Po prostu zdupili sprawę w tej kwestii. I tyle w temacie. Nie prosiłam o dobre rady ale spoko, skoro masz misję zbawiania świata, to mnie to pasuje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
yemeth1

Wzajemnie :))) haha

yemeth1

Kolejna dobra rada wujka!! Hahaha... You made my day ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
yemeth1

Od kogoś kto "Ludzką stonogę" ocenił na 10 nie można się spodziewać komentarza na poziomie. Idź spać dzieciaku :) tylko uważaj żebyś nie zmoczył łóżka :)

ocenił(a) film na 9
Deepscar

dobra dobra, przystopuj, bo się przepukliny nabawisz od tego wysiłku umysłowego. no weź posłuchaj jak dobre rady daję, wiem co mówię :D
poznałem dzięki tobie drżące trąby i mi się podoba, więc wniosłaś niebezpośrednio, niecelowo i nieświadomie jakąś pozytywną kontrybucję do mojego życia. także całuski, przytulaski, dobranocki :*

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andersson

Masz jakiś fetysz? :D

yemeth1

Żałosne

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Deepscar

"z angielskim u mnie całkiem dobrze" - To po kija oglądasz z lektorem? No chyba że to ze względów zdrowotnych, albo to miało sobie lecieć w tle.

ocenił(a) film na 8
yemeth1

Mozna tez nauczyc sie niemieckiego :D W niemieckiej wersji problem nie istnieje ;)

asioholiczka

Kiedy ja nawet próbowałam ;) Po 4 latach nauki, cała wiedza z niemieckiego wyparowała, gdy tylko skończyłam liceum... :/ ;)

ocenił(a) film na 8
Deepscar

Ja mialam tak kiepska nauczycielke niemieckiego w liceum, ze calej klasie grozilo niedostateczne. To uratowalo mi skore, bo CALA klasa nie mogla nie zdac. Niemieckiego nauczylam sie znacznie pozniej, czego nawet sie wczesniej nie spodziewalam ;) Zatem moze kiedys i Tobie sie zdarzy ;)

asioholiczka

Ja, o dziwo, miałam 5 z niemieckiego przez cztery lata mimo, że wybitnie tego języka nie lubiłam! Po liceum porzuciłam niemiecki na zawsze, na rzecz hiszpańskiego :)

Deepscar

Myślałam, że nam telewizor szwankuje, więc najpierw spędziliśmy chyba z kwadrans na regulowaniu dźwięku, co i tak nic nie dało. Co chwilę robiliśmy głośniej i ciszej. To nam bardzo mocno zmniejszyło przyjemność oglądania, o relaksie nie było mowy. Także wielka szkoda. Natomiast wydaje mi się, że to nie było zależne od wersji językowej, bo jak przełączyłam na angielską, to było tak samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones