The Black Balloon

1 godz. 37 min.
7,2 7 261
ocen
7,2 10 7261
5 611
chce zobaczyć
{"type":"film","id":439684,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Black+Balloon-2008-439684/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Czarny balonik
  • Bardzo dobry film australijski, ukazujący problem rodziny wychowującej autystycznego chłopca. Ojciec – wojskowy, matka w ciąży z trzecim dzieckiem i ten trzeci, najbardziej poszkodowany – starszy brat. Cierpi przez swojego chorego krewniaka w szkole, w której jest wyśmiewany. Nie może sobie ułożyć normalnych relacji z rozsądną dziewczyną, która jest nim zainteresowana. Bardzo życiowy film ze świetnymi rolami w zasadzie całej rodziny.

  • DAR32 ocenił(a) ten film na: 8

    oscar_4 Lekcja życia temat tabu tzn wstydliwy ale tak jest w naszych domach

  • oscar_4 I najbardziej boli to, że wielu ludziom brakuje tolerancji, nie potrafią zaakceptować czegoś innego, potrafią tylko wyśmiewać i szydzić.

    "Czarny balonik" to jeden z moich ulubionych filmów.

  • konridek ocenił(a) ten film na: 9

    Purslane Muszę powiedzieć ze swojego doświadczenia ludzie trochę boja się podejść do takich osób czy osób niepełnosprawnych fizycznie, ponieważ nie wiedzą jak się zachować, nigdy z taką osobą nie mieli styczności i nie wiedzą czego się spodziewać dlatego się boją. Miałem kontakt z osobami autystycznymi i jeden nawet ni skąd ni zowąd dał mi w twarz (tak o bez niczego), Osoby chore na autyzm są nie przewidywalne. A film rewelacyjny, ten chłopak co zagrał rolę Charliego po prostu mistrzostwo świata!