PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=14}

Czarny pies

Black Dog
6,6 9 570
ocen
6,6 10 1 9570
Czarny pies
powrót do forum filmu Czarny pies

Fabuła średnia, dialogi mało ciekawe ("gra w ślepego", "śpiew"). Co się stało z tytułowym czarnym psem, spodziewałem się że będzie to wątek przewodni, a nie krótki epizod.

Jedynie warto pochwalić akcję, bo dzieje się... najbardziej podobała mi się scena z tirami. Rozmach godzien podziwu. 5/10

ocenił(a) film na 6
McCoval

Jak dla mnie niby wszystko na miejscu - i akcja, i parę zabawnych tekstów, i aktorzy nieźli (Swayze, Meat Loaf), i nawet muzyka znośna... ale jednak czegoś brakuje. 6/10, ocena "niezły" idealnie ten film podsumowuje. ;)

McCoval

a czy wątek czarnego psa jako demona tirowców, nie jest wystarczającym powodem żeby taki nadac tytuł filmowi? szczerze, to gorsze tytuły już widziałem

ocenił(a) film na 6
McCoval

Dla mnie poniekąd właśnie czarny pies był wątkiem przewodnim, bo właściwie poprzez czarnego psa poznajemy historię Jacka. Dziwi mnie jednak tak wysoka ocena, bo dla mnie ten film jest co najwyżej przeciętny. Faktycznie, pomysł z czarnym psem niezły, oryginalny, ale akcja, dialogi i wszystko inne - na niezadowalającym poziomie. 5/10

ocenił(a) film na 8
psiara1994

Czarne psy w filmie były w sumie trzy: 1. demon tirowców 2. Pies z przyczepy "Tajni" no i 3. Czarny policjant \ pies "Sony"
A jeśli chodzi o film to jak dla mnie świetny :) 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones