PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500869}

Czarodzieje z Waverly Place: Film

Wizards of Waverly Place: The Movie
6,1 25 083
oceny
6,1 10 1 25083
Czarodzieje z Waverly Place: Film
powrót do forum filmu Czarodzieje z Waverly Place: Film

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 7

Muszę przyznać, że mnie zaskoczyli. Spodziewałam się śmiesznego ciągu dalszego serialu..a tu..coś zupełnie innego.
Bardzo podobała mi się fabuła. NIe była taka głupkowata tylko przemawiająca do widzów. Wzruszyłam się nawet słuchając rozmowy Alex i Justina.
Też często kłócę się z mamą, ale nigdy nie zastanawiałam się, że mogło by jej zabraknąć.
To na prawdę film godny zobaczenia. NIe chodzi mi o gwiazdy tylko właśnie o motyw: dziecko-rodzic.

Pewnie dużo osób się ze mną nie zgodzi...ale zastanówcie się.

ocenił(a) film na 10
Cathy_Salvatore

Ja się z tobą całkowicie zgadzam!

Cathy_Salvatore

Również podobał mi się film. Oglądałam go 2 razy (raz urywkowo). Uważam, że była dobra gra aktorska, fajne sceny, smieszne momenty... Ogólnie, to bardzo fajnie. Zwłaszcza jesli chodzi o taki typ film Disney'a. Uważam, że zasługuje spokojnie 5/10. A ja go oceniam na 6-7.

ocenił(a) film na 1
Cathy_Salvatore

nie zgodzę się , ten film to jak kazde lepsze badziewie ... 1/10 .. może jak by aktorkę zmienili to bym dała 3 / 10

ocenił(a) film na 7
Cathy_Salvatore

Świetny film oglądałam 4 razy i zawsze sie wzruszałam w tych samych momentach.
Oceniam go na 9/10

ocenił(a) film na 4
asia9702

Komentując ten film w swoim wieku skazuje się chyba na automatyczne rzucanie we mnie mięchem..ale cóż począć...przytrafiło mi się, obejrzałem to, więc chyba mogę coś naskrobać...:). Muszę teraz tylko gdzieś się wbić z komentarzem między fan cluby. Od razu zaznaczam że ja doskonale sobie zdaje sprawę że to nie ten target, nie jestem statystycznym konsumentem tego produktu - wiem.
Po przeczytaniu paru komentarzy tylko jedno zdanie mi utkwiło w pamięci...bo padało dosyć często...otóż film podobno jest najlepszy albo jednym z najlepszych jakie wypluł Disney...może i bym się i z tym zgodził, ale na litość boską jednooki wśród ślepców jest królem, nie ma ich co chwalić. Postanowiłem filmowi dać 4 bo faktycznie widziałem gorsze arcydzieła, ale nie oszukujmy się Czarodzieje są ciężkie do przebrnięcia dla kogoś kto ma już więcej niż 18 lat na karku. Więc ja wole już wrócić do odmóżdżonych horrory, byle nie o super młodych, modnych i przystojnych wampirach, no i nie o czarodziejach:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones