PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=267743}

Czarodziejski flet

The Magic Flute
7,4 700
ocen
7,4 10 1 700
Czarodziejski flet
powrót do forum filmu Czarodziejski flet

Jak w temacie. Film nie jest specjalnie stary, ale nie mogę się dopatrzeć, żeby można go na przykład kupić w Polsce.

ocenił(a) film na 8
marokin

Nie można. Też go szukałem. W końcu ściągnąłem z netu. Napisy polskie też ale osobno. Adaptacja genialna. Oglądałem już kilka razy :-)

woitos

A gdzie w necie, gdzie? Proszę o podpowiedź :-)

ocenił(a) film na 8
Auko

Wpisz w neta "Magic flute 2006 rapidgator." Z jednego z tych linków ściągnąłem dobrej jakości film.
Z wkompilowanymi napisami jest dostępny na paru kontach z chomikiem w nazwie ale w gorszej jakości.

ocenił(a) film na 9
marokin

Prawa do filmu posiada Kino Świat, ale nie zamierza go wydawać na DVD, gdyż film nie został uznany za "dość dobry". No chyba, że uzbieramy 1000 podpisów (głosów), to wtedy dystrybutor zgodzi się na jego wydanie. Jeden mój głos już jest :-)

ocenił(a) film na 9
Sparkling1986

Aha, nie dość dobry. Rozumiem.Pewnie za dużo śpiewają i muzyka kiepska ;)

ocenił(a) film na 8
marokin

Za dużo nut, Proszę Pana, :-)

ocenił(a) film na 9
woitos

Że też mi się nie skojarzyło :) To na pewno o to właśnie chodziło ;)

ocenił(a) film na 9
marokin

Akurat mnie to denerwuje - są wydawane jakieś nieśmieszne, ogłupiające komedie, a ten film nie zasługuje by trafić na DVD? Akurat recenzje zebrał świetne, wbrew temu co twierdzi dystrybutor.. Już nawet miałem szalony pomysł by zbierać podpisy przed operą, bo tam miejsca do ostatniego były zajęte :-) Co tylko dowodzi, że film znalazłby swoich odbiorców. A przecież można by wprowadzić tylko do wypożyczalni, jak wiele innych filmów...

ocenił(a) film na 9
Sparkling1986

Mnie to wręcz oburza. Przecież nie mówimy tu o jakiejś produkcji z Koziej Wólki reżyserowanej przez reżysera amatora. Jest dla mnie co najmniej niezrozumiałe, że nie można tego nabyć legalnie w Polsce.

ocenił(a) film na 9
marokin

Ja bym z przyjemnością zakupił ten film legalnie w polskiej edycji, nawet pozbawionej jakichkolwiek dodatków (aczkolwiek zwiastun byłby miłą niespodzianką). Szkoda, że ten film nie trafił pod skrzydła innej firmy, która chętnie wydaje ambitniejsze produkcje, niż tzw. komercyjne gnioty, które nawet nie trafiają do kin.

Ja sam obejrzałem ten film dopiero w telewizji w listopadzie 2012 roku, choć czekałem na jego obejrzenie 6 lat :-)

ocenił(a) film na 9
Sparkling1986

Nie wiem czy jest sens tak się zżynać - film dostepny jest online już od bardzo dawna i to legalnie - na paltformie kina internetowego iplex.
http://www.iplex.pl/filmy/czarodziejski-flet,1925
Obecnie niestety tylko w płatnym pakiecie (ale nie są to duze kwoty), natomiast przez jakieś dwa lata wisiał tam zupełnie za darmo :)

marokin

Tego nie, ale ja nakręciłem w kuchni z moją babką w roli drugoplanowej "Czarodziejski filet". Odtwórcy roli tytułowej nic nawet nie zapłacilismy. Polecam

ocenił(a) film na 7
marokin

jest dostępny legalnie i za niewielką tylko opłatą w serwisie iplex plus i ipla (cena nie jest wygórowana, w dodatku w iplex plus jest wiele innych ciekawych propozycji, więc pieniądze się zwracają) http://www.ipla.tv/Zaczarowany-flet/vod-5633193 http://www.iplex.pl/filmy/czarodziejski-flet,1925

ocenił(a) film na 9
ja_tu_tylko_sprzatam

Dziękuję za informację. Zapewne skorzystam.

marokin

Film jeszcze niedawno można było obejrzeć na CBS Europa.

marokin

CBS Europa wtorek 28.08, godz. 17.25, środa 29.08, godz. 8.00

ocenił(a) film na 9
czarodziejkamab

Dziękuję Ci bardzo za cynk. Ale chyba niestety nie mam tego kanału.

ocenił(a) film na 9
marokin

Ja również nie posiadam już tego kanału, a szkoda.. W każdym bądź razie skoro dystrybutor się upiera przy niewydawaniu filmu, postanowiłem zakupić DVD gdzie indziej w świetnej edycji - wydanie holenderskie DVD+2CD! za 10 funtów! Dodajmy, że zależało mi na ścieżce dźwiękowej a jedyne dostępne edycje 1CD zostały wydane tylko we Francji i Japonii. Tutaj otrzymujemy pełne wydanie na dwóch płytach. Sama płyta nie zawiera dodatków i niestety angielskich napisów. Sama grafika jest wzorowana na musicalu Moulin Rouge ! (również w opisie) a film skategoryzowany jako musical. Na marginesie dodam tylko, ze w czerwcu film wyszedł w końcu na DVD w USA (odbyło się też kilka pokazów promocyjnych).

http://www.amazon.co.uk/Magic-Flute_3-disc-edition_Reg-2_Branagh_EU-/dp/B003BOTH B0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1377948955&sr=8-1&keywords=magic+flute+disc

ocenił(a) film na 9
marokin

Na iplexie jest od dawna :
http://www.iplex.pl/filmy/czarodziejski-flet,1925

ocenił(a) film na 7
marokin

wlasnie w tym momencie leci na TVP 1 :)

ocenił(a) film na 9
wolter03

No właśnie :) Na szczęście sprawdziłem wcześniej program.
Trochę trudno się przyzwyczaić, że śpiewają po angielsku. Ale poza tym jestem za!

użytkownik usunięty
marokin

No właśnie. Ten angielski...Gdyby nie to, byłoby dużo lepiej chociaż wizualnie też nie wszystko mi się podobało. Ale na pewno warto zerknąć. Choć ta godzina mnie załamała, ale czego się nie robi dla Mozarta, nie?;D Też kiedyś szukałam tego filmu, a wczoraj właśnie w ostatniej chwili przed położeniem się spać sprawdziłam program no i się okazało, że nockę mam z głowy.;)

ocenił(a) film na 9

Wizualnie mi się podobało. Jedyny zgrzyt to Królowa Nocy wjeżdżająca na czołgu. Pomysł niby nie najgorszy. Jednak wyszło trochę groteskowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones