PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4794}

Czas zabijania

A Time to Kill
7,7 81 275
ocen
7,7 10 1 81275
6,4 14
ocen krytyków
Czas zabijania
powrót do forum filmu Czas zabijania

6/10

ocenił(a) film na 6

Przekolorowany i do tego rola Sandry Bullock zepsula wszystko. Moze to tylko moje odczucie, ale nie wiem czemu miala sluzyc jej chec rozwalenia zwiazku w takich okolicznosciach.

duda_julita

no wiesz, gdybys przeczytala ksiązkę grishama, na podstawie której film został nakręcony to byś wiedziała :P

ocenił(a) film na 8
cizem86

nooo ksiazki sa strasznie upierdliwe, niedosc ze trzeba je czytac to jeszcze psuja przyszle ciekawe i atrakcyjne scenariusze, tak wiec moze najpierw krecmy filmy a pozniej na ich podstawie piszmy ksiazki...wtedy niektorym bedzie latwiej myslec...mam nadzieje :))

ocenił(a) film na 8
mihas

xD uśmiałam się przy tym poście! rewelacja!

użytkownik usunięty
cizem86

Ale to jest komentarz do filmu a nie do książki -.-

ocenił(a) film na 8
duda_julita

Happy endów się nie wybacza...

użytkownik usunięty
duda_julita

ja też dałem 6/10

duda_julita

Mi tam się podobała rola Sandry. Nie było jej też jakoś strasznie dużo w tym filmie. Może i trochę przekoloryzowany ale w moim przypadku nie wpłynęło to na ogólny odbiór filmu i na jego ocenę.

ocenił(a) film na 7
duda_julita

Też uważam, że film jest konkretnie przekoloryzowany. Bajeczka ;] A jeśli o Sandre to dobrze, że zagrała - bardzo ładnie wygladała <3 no i nie zapominajmy, że trochę pomagała w sprawie Samuela heh ;-)

ocenił(a) film na 6
duda_julita

Wniosek z caleo watku, lepiej nie ogladac foilmow na postawie ksiazek, ktorych sie nie czytalo. Z cala pewnoscia WOLE KSIAZKI.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones