PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1488}

Czego pragną kobiety

What Women Want
6,8 122 607
ocen
6,8 10 1 122607
6,6 16
ocen krytyków
Czego pragną kobiety
powrót do forum filmu Czego pragną kobiety

czego chcą, więc nic dziwnego, że facet ich nie rozumie. Baba to takie grymaśne urządzenie kuchenne, które nie nadaje się do innych rzeczy. Kuchnia i wyro.

ocenił(a) film na 8
weeman86

Gorzej. Tylko kuchnia. Siedzą tam i zabawiają się wibratorem bo żałosny samiec zajął całe wyro..

ocenił(a) film na 7
chemikalium

typowi idioci się odezwali którzy w babach nie widzą nic tylko dupe i cycki. żałosne. ale trudno, bywają i tacy bezmózgowi chłopcy, bo mężczyzną to ciężko nazwać.

ocenił(a) film na 8
kaffa

chyba nie zrozumiałaś.. ale trudno

ocenił(a) film na 7
chemikalium

odpowiedź bardziej się tyczy weemana.

ocenił(a) film na 8
kaffa

Typowi idioci, wskazuje, że tyczy obydwu osób wypowiadających się przed Tobą. Przy czym drugi z autorów posługując się IRONIĄ (czy to tak trudno zauważyć??) pragnął podkreślić jak bardzo gardzi autorem posta pierwszego, co poziom i ton komentarza miał dodatkowo podkreślać jako nawiązujący do wypowiedzi przedmówcy.
Zasmuca mnie, iż mimo wyjaśnień wciąż "odpowiedź bardziej się tyczy weemana."
Czy na tym forum swoje opinie trzeba uzupełniać wulgaryzmami i obraźliwym słownictwem aby być zrozumianym?
Nic bardziej wysublimowanego "nie przejdzie" ?
potworne.

ocenił(a) film na 7
chemikalium

moja wina, ok? nie bulwersuj się tak bardzo, za pierwszym razem ironii nie przeczytałam bo bardziej się koncentrowałam na wypowiedzi weemana. więc wyluzuj i się nie spinaj. przepraszam w takim razie. przynajmniej umiem się do błędu przyznać. ;)

ocenił(a) film na 8
kaffa

"przynajmniej umiem się do błędu przyznać." - niby tak, ale dodając 'przynajmniej' sugerujesz że ja nie potrafię..
bulwersuje mnie i to podwójnie, dlatego że jak płeć piękna ma bronić się przed atakami trollujących samców jeśli kobieta kobietę wyzywa od idiotów i bezmózgich chłopców?
wyluzowałam, dyskusję uważam za zakończoną.
Dobrej nocy

ocenił(a) film na 7
chemikalium

nic takiego nie sugeruję. mówię tylko że nie należę do niektórych zadufanych w sobie osób które mimo wszystko że postąpiły źle dalej przystają przy swoim. nie mówię że ma tak każdy.
nie wchodziłam na profil, skąd miałam wiedzieć że jesteś kobietą? moja wina, przyznaję się po raz kolejny.

ocenił(a) film na 7
kaffa

poza tym wchodzę na profil i jesteś mężczyzną. teraz to już nie rozumiem.

ocenił(a) film na 8
kaffa

Aby sprawdzić jak bardzo jesteśmy oceniani przez pryzmat płci ale jak widać nie da się tego uniknąć, jak jesteś kobietą to do kuchni i wyra, jak mężczyzną to szowinistycznym samcem, może zmienię że jestem chomikiem.

ocenił(a) film na 7
chemikalium

tak, a ja tak powiedziałam że każda kobieta do kuchni a każdy facet to szowinistyczny samiec.

ocenił(a) film na 7
weeman86

słabe

lecz kompleksy gdzie indziej

ocenił(a) film na 7
weeman86

eee tam slaba cienka prowokacja stara jak swiat. ludzie dajcie na luz, zwykly denny trol;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones