PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1488}

Czego pragną kobiety

What Women Want
6,8 122 607
ocen
6,8 10 1 122607
6,6 16
ocen krytyków
Czego pragną kobiety
powrót do forum filmu Czego pragną kobiety

Humor tak sztuczny, tak wymuszony, tak przewidywalny że się niedobrze robi. Oglądałem z pół godziny i po prostu mnie zemdliło. Gipson grał fatalnie. Odradzam "komedie": strata czasu!

ocenił(a) film na 7
kyle_reese

A ja widziałam film z 3 czy 4 razy. I za każdym razem z ogromną przyjemnością wracałam do niego. :)
Pewnie to kwestia gustu, ale mi się po prostu podobał, tak jednym zdaniem. :)

ocenił(a) film na 8
PrivateHeroine

Dokładnie :) Ja również widziałam film kilka razy i za każdym razem bawiłam się przednie. Nie jest to film najwyższych lotów, ale ma mile zajmować widza, co też robi. A przy niektórych scenach po prostu płakałam ze śmiechu. Jak mówi Pani powyżej kwestia gustu.

użytkownik usunięty
Neverwhere

a ja rytualnie ogladam ten film co roku i za kazdym razem mam niezły ubaw... ino końcówka jest głupia i niszczy całą wymowę filmu

ocenił(a) film na 8

film jest super jak na komedie mam zamiar sobie ją ściągnąć

ocenił(a) film na 8
riddick1981

Mi też ten film sie podoba, taki lekki łatwy i przyjemny od początku do końca, oby więcej takich komedii romantycznych, bo filmy zwykle tak reklamowane okazują się romansami/dramatami ale na pewno nie komediami. Nawiasem mówiąc ostatnie newsy o Gibsonie, psują mi całkiem odbiór tego filmu....

ocenił(a) film na 6
elis_webber

nudny jak flaki z olejem, prawie zasnęłam na nim, a nie często mi się to zdarza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones