PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1488}

Czego pragną kobiety

What Women Want
6,8 122 607
ocen
6,8 10 1 122607
6,6 16
ocen krytyków
Czego pragną kobiety
powrót do forum filmu Czego pragną kobiety

od momentu, kiedy Darcy przyprowadza głównego bohatera <zapomniałam już jak się nazywał, to niesamowite> do swojego nowego apartamentu i zaczynają się całować: co następuje potem, aż do końca?

(coś się dzieje dalej, np z córką, z dziewczyną w okularach itd?)

byłabym wdzięczna :)

Pin_up_Margolcia

Dziwnie wygląda ten mój post 'z zewnątrz', mam nadzieję, że nikt się nie wystraszy.

ocenił(a) film na 8
Pin_up_Margolcia

No to po kolei.

Nick (główny bohater) słyszy myśli Darcy i "podkrada" jej pomysł kampanii reklamowej. Niechętnie przedstawia projekt kampanii kontrahentkom z Nike, które w pełni go akceptują. Szef Nicka jest zachwycony.
Nick rozstaje się z Lolą, ale aby jej nie zranić mówi, że jest gejem.
Dan (prezes) zwalnia Darcy i chce awansować Nicka, ale ten wyznaje, że ukradł jej pomysł i prosi szefa, aby ponownie zatrudnił Darcy.
Nick zauważa, że Erin (dziewczyna w okularach) nie przyszła do pracy, więc jedzie do jej domu. W czasie burzy zostaje porażony prądem i traci dar czytanie w myślach kobiet. Odnajduje Erin i daje jej lepszą pracę.
Potem do Nicka dzwoni była żona z prośbą, aby sprawdził co dzieje się z Alex (ich córką). Nick jedzie na bal i spotyka zapłakaną Alex. Córka mówi mu, że Cameron zostawił ją dla innej dziewczyny, ponieważ nie chciała iść z nim do łóżka. Nick zabiera ją do domu.
Nick jedzie do apartamentu Darcy. Przyznaje się do kradzieży pomysłu oraz mówi o jej powrocie do pracy. Darcy zauważa, że w tym wypadku to on straci pracę. Nick chce wyjść, ale Darcy zatrzymuje go i wybacza mu. Padają sobie w ramiona. Koniec filmu.

Mam nadzieję, że nic nie przekręciłem. Jeżeli coś się nie zgadza to przepraszam.

theodorebagwell3

aaa, dzięki, dzięki. Co prawda, chodziło mi o opis filmu od pewnego konkretnego momentu, ale i tak cacy.

Dziękuję.

Nawiasem "odnajduje ją" (Erin) w jakimś konkretnym (zapłakanym, np?) stanie?...

ocenił(a) film na 8
Pin_up_Margolcia

Nick wchodzi do jej mieszkania. Nikogo nie zastaje. Idzie za białym kotem i otwiera drzwi do sypialni. Wtedy Erin chciała go uderzyć, gdyż myślała, że to włamywacz. Nick mówi, że martwił się o nią, ponieważ nie przyszła do pracy. Erin odpowiada, że miała zadzwonić z informacją, że dziś nie przyjdzie. Nick pyta czy o czymś myśli. Erin mówi, że ma milion myśli i Marshall chyba jest jeszcze bardziej zwariowany niż ona. Nick uświadamia sobie, że stracił dar czytania w myślach. Proponuje Erin lepsze stanowisko pracy, na które zgadza się ona z radością. Jest mu bardzo wdzięczna za pomoc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones