PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108123}

Czekając na Joe

Touching the Void
7,8 27 155
ocen
7,8 10 1 27155
7,5 10
ocen krytyków
Czekając na Joe
powrót do forum filmu Czekając na Joe

czy możecie mi polecić podobne filmy ?

ocenił(a) film na 9
jandureczka

-Zew ciszy
-Deklaracja nieśmiertelności (krótkometrażowy)
-King Lines
-Północna Ściana ( ten nie jest chyba dokumentalizowany)

no! więcej nie znam ;)

ocenił(a) film na 8
boogie_woogie

ok, dzięki za info, postaram się znaleźć na necie ;)

ocenił(a) film na 8
boogie_woogie

Everest - wczoraj obejrzałam i jestem wgnieciona. http://www.filmweb.pl/film/Everest-2015-695659
dzisiaj biorę się za ,,czekając na Joe"
:)

ocenił(a) film na 9
Friese

A ja Everestu jeszcze nie widziałam, ale dobrze wiedzieć, że wgniata. Udanego seansu :)

jandureczka

127 godzin.
inne krajobrazy...ale determinacja chyba nawet większa...

jandureczka

Wszystko za Everest - książka i dołączony do niej film - rewelacja

ocenił(a) film na 7
bas231

K2 - fabularny

jandureczka

Polecam całą serię "Himalaiści" - 8 dość długich odcinków o znaczeniu Polaków w himalaiźmie, podparte zdjęciami z wypraw, filmikami oraz wywiadami z naszymi wspinaczami, "Na każde wezwanie naczelnika" - dokument o GOPRze - rewelacja. "Przesunąć Everest" z wyprawy Martyny Wojciechowskiej, zdjęcia Darek Załuski, może być. "Przekraczając granice" amerykańska seria o Everest, "Na krawędzi" wyprawa na K2. Dla mnie osobiście 127 godzin było cholernie nudne.

ocenił(a) film na 8
maniuleczka

Dzięki za info. Cykl Himalaiści widziałam, polecam wszystkim zwłaszcza odcinki poświęcone Wandzie Rutkiewicz i Jerzemu Kukuczce. Pozostałe tytuły sprawdzę na ile są dostępne. Pozdrawiam ;)

jandureczka

Zapomniałam o "Art of freedom", również o Polakach, dużo powiela się z Himalaistów, ale jak ktoś lubi taką tematykę, to i tak pochłonie :). Są łatwo dostępne, nielegalnie niestety. Pozdrówki :)

ocenił(a) film na 10
jandureczka

Jeżeli chodzi ci o tematykę to polecam nagrodzony oscarem dokument "Człowiek który zjechał z Everestu" (1975). A jeżeli chodzi ogólnie o wciągający dokument o zmaganiach człowieka z naturą to bardzo polecam "Na głęboką wodę" (2006) - genialny dokument o człowieku który zaryzykował wszystko by wziąć udział w wyścigu jachtów dookoła globu. Dla mnie był on równie wstrząsający jak "Czekając na Joe"

ocenił(a) film na 10
doman18

Aha, a co do filmu 127h to dla mnie nie był on tak ciekawy jak ten oraz 2 które podałem wcześniej.

ocenił(a) film na 7
jandureczka

"Krzyk kamienia" Herzoga,"K-2"

jandureczka

Dotknąć szczytu świata.?

jandureczka

http://www.imdb.com/list/ls050926084/

jandureczka

Nanga Parbat!

ocenił(a) film na 8
joka_2

wczoraj miałam przyjemność obejrzeć . ;)

jandureczka

Ja się zabiorę gdy skończę czytać "Dotknięcie pustki" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones