PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4545}

Czekolada

Chocolat
7,5 218 132
oceny
7,5 10 1 218132
6,8 25
ocen krytyków
Czekolada
powrót do forum filmu Czekolada

Film obejrzałem niedawno i wydał mi się hmm no właśnie nijaki po obejrzeniu nie nasuwała mi się żadna konkluzja czy wniosek, film scenarzysta jakoś próbował połączyć kilka wątków w jeden film i słabo mu to wyszło, nie jestem zwoliennikiem filmów akcji ale w tym to przez cały film się nic nie działo i można był usnąc. Nie mam bladego pojęcia co chciał osiągnąc reżyser. Zdjęcia koszmarna szczególnie beznadziejne są makiety miasteczka chyba z klocków lego złożył bym lepsze. Film jest tendencyjny i przewidywalny. Sam pomysł jest natomiast dość oryginalny ostatecznie oceniam poniżej średeniej nie polecam.

ocenił(a) film na 7
Phaesing

bajkowy klimat ???
Mnie sie wydaje,ze film byl o tolerancji, miedzy innymi. O znalezieniu swojego miejsca na swiecie. Poza tym moim zdaniem w filmie dzialo sie sporo, ale nie w typowy dla kina sposob, czyli bez szybkich zmian miejsca, zwrotow akcji. Tu wszystko zylo swoim wlasnym tempem, jak wszystko w takich odcietych od swiata spolecznosciach. Jakby troche bajkowych miasteczkach. Dla mnie w ogole formula, w jakiej zostal przekazany nam film, byla basniowa. Moze wlasnie dlatego te "beznadziejne" makiety miasteczka. Zeby w prowadzic nas w swiat bajki. ?

ocenił(a) film na 8
Phaesing

Czyli oceniasz ten film gorzej niż "Dziewczyny z drużyny" i na tym samym poziomie co "Straszny Film". Ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones