Czekolada

Chocolat

2000 2 godz. 1 min.
7,5 210 618
ocen
7,5 10 210618
42 715
chce zobaczyć
6,5 12
ocen krytyków
{"rate":6.5,"count":12}
powrót do forum filmu Czekolada
 • vinaya96 ocenił(a) ten film na: 9

  Przez długi czas miałam ten film na liście do obejrzenia a przez ten plakat go nie oglądałam. Wydawało mi się że to będzie jakieś straszne romansidło w którym Julliette Binoche kusi Johnnego słodkościami a film jest zupełnie inny. Oczywiście wątek miłosny się pojawił ale jest go mało i wystarczy. Za to film przekazuje piękne wartości. Ostatnia scena z kazaniem młodego księdza świetnie podsumowuje całą idee filmu. Gorąco polecam!!

 • kryslav ocenił(a) ten film na: 7

  vinaya96 Miałem tak samy, jak Ty. Też miałem go na liście i również myślałem, że straszne romansidło (i do tego ten plakat), więc ciężko mi było się za niego zabrać. W końcu obejrzałem i nie żałuję. Jesteś inny - jesteś BE.

 • Nilred ocenił(a) ten film na: 6

  kryslav Dokładnie tak samo u mnie, siedział na liście do obejrzenia już dłuugo. Obejrzałem i stwierdzam, że całkiem przyjemny.

 • MagdaLena55 ocenił(a) ten film na: 9

  vinaya96 Miałam identycznie :)

 • michalsmm ocenił(a) ten film na: 7

  vinaya96 Ten plakat jest wyjątkowo niepasujący do filmu. Musiał się znaleźć na nim Depp i na siłę coś takiego wymyślili ale można to było zrobić dużo lepiej. Film ok chociaż po większości komentarzy na filmwebie liczyłem ,iż urwię mi dupę ;-)