PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794705}

Czwarta władza

The Post
6,6 50 444
oceny
6,6 10 1 50444
6,6 37
ocen krytyków
Czwarta władza
powrót do forum filmu Czwarta władza

bo zakończenie wskazuje, że ewidentnie będzie The Post 2. Wkręcił się mocno w temat, dlatego też dwie godziny to za mało, żeby pokazać te wszystkie niejasności, jakie miały miejsce w momencie odkrycia tajnych materiałów. Miejscowi amerykanie wiedzą dokładnie o co chodzi, u nas kto się interesuje, to też się orientuje w temacie, kto mniej, to może być to zawiłe. Tempo filmu jest dość szybkie i wartkie, także trzeba bacznie śledzić wydarzenia. Ciekawie opowiedziana i wciągająca historia. Można powiedzieć, że czekam na kontynuację.

dzyniu88

Nie zagadzam się, The Post 2 nie ma sensu ponieważ Film opowiadał o jednej rzeczy, a nie o drugiej. Wszyscy wiemy że tajne materiały istnieją, ale nie można pokazać całego zakłamania rządów w jednym filmie. Spielberg to jest, jak dla mnie, agent Pentagonu i rządu, ponieważ każdy jego wybitny film mówił o prawdziwym zagrożeniu, do pewnego czasu. UFO działające w naszej rzeczywistości, ocieplenie klimatu w Szczękach, starożytne ostrzeżenia dla ludzkości w Indianie. Potem zaczął nagle robić zupełnie inne rzeczy. Błagam, niech mi nikt nie mówi, że Szeregowiec Ryan nie był zrobiony na zamówienie Pentagonu!

Vinnie Chu

PS. Zawsze mnie ciekawiło dlaczego Spielberg nie zrobił filmu o ludziach, którzy nie radzą sobie ze swoim ego.

ocenił(a) film na 8
Vinnie Chu

Czemu The Post 2 nie ma sensu? Mogą nakręcić przecież film o Aferze Watergate i ustąpieniu Nixona.

adxd2900

Słuszna uwaga.

ocenił(a) film na 9
dzyniu88

Drugą część nakrecili 40 lat temu

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

Właśnie ja po seansie też się zastanawiam, czy Spielberg wolałby nas skłonić do ponownego obejrzenia filmu Pakuli czy byśmy czekali na kontynuację "The Post", którą zamierza nakręcić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones