Film

Do You Remember Love

1985 1 godz. 40 min.
6,8 34
oceny
6,8 10 34
62
chce zobaczyć
{"id":"103745","linkUrl":"/film/Czy+pami%C4%99tasz+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-1985-103745","alt":"Czy pamiętasz miłość?"}
Ceniona poetka i wykładowczyni akademicka dowiaduje się, że jest chora na Alzheimera. Więcej Mniej
Czy pamiętasz miłość? zobacz gdzie obejrzeć online
NOWOŚĆ

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Film zdobył 2 nagrody Emmy oraz 6 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Emmy Najlepsza aktorka w miniserialu lub filmie telewizyjnym w roku 1985 dla Joanne Woodward Emmy Najlepszy scenariusz miniserialu lub filmu telewizyjnego w roku 1985 dla Vickie Patik Eddie Najlepszy montaż telewizyjnej produkcji specjalnej w roku 1986 dla Jerrold L. Ludwig WGA (TV) Najlepszy scenariusz oryginalny dramatu w roku 1986 dla Vickie Patik
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Barbara Wyatt Hollis (Joanne Woodward), sławna poetka i autorytet intelektualny, ma niebawem otrzymać prestiżowe wyróżnienie za swoją twórczość. Tymczasem jej rodzina zauważa, że artystka podupada na zdrowiu. Niebawem okazuje się, że cierpi na chorobę Alzheimera. Oznacza to, że stopniowo będzie tracić pamięć i zdolności do samodzielnegoBarbara Wyatt Hollis (Joanne Woodward), sławna poetka i autorytet intelektualny, ma niebawem otrzymać prestiżowe wyróżnienie za swoją twórczość. Tymczasem jej rodzina zauważa, że artystka podupada na zdrowiu. Niebawem okazuje się, że cierpi na chorobę Alzheimera. Oznacza to, że stopniowo będzie tracić pamięć i zdolności do samodzielnego życia. Wraz z rodziną - kochającym mężem Georgem (Richard Kiley) i synem Tomem (Jim Meltzer) - rozpoczyna walkę z chorobą... Film otrzymał trzy nagrody Emmy, jedną z nich dostała Joanne Woodward.

studio
Dave Bell Associates
data produkcji
1985
tytuł oryg.
Do You Remember Love
inne tytuły
Czy pamiętasz miłość? Polska
Więcej...
  • Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś dodał plakat tego filmu do tej strony. Bardzo o to proszę każdego, kto może to zrobić. Z góry dziękuję Gunmin Dummledore .

    1