film

D.I.L.

2002
1h 17m
6,0 1 889
ocen
6,0 10 1 1889
W bocznej uliczce Darek Krycki odbiera "towar". Dostawcą jest Kruger, lokalny mafioso. Paczka, którą Krycki chowa do schowka w samochodzie, zawiera cztery razy więcej... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
D.I.L. zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

W bocznej uliczce Darek Krycki odbiera "towar". Dostawcą jest Kruger, lokalny mafioso. Paczka, którą Krycki chowa do schowka w samochodzie, zawiera cztery razy więcej narkotyków niż zwykle. Kilka minut później zostaje zatrzymany przez policję. Po rutynowej kontroli okazuje się, że towar zniknął. Krycki postanawia prosić o pomocW bocznej uliczce Darek Krycki odbiera "towar". Dostawcą jest Kruger, lokalny mafioso. Paczka, którą Krycki chowa do schowka w samochodzie, zawiera cztery razy więcej narkotyków niż zwykle. Kilka minut później zostaje zatrzymany przez policję. Po rutynowej kontroli okazuje się, że towar zniknął. Krycki postanawia prosić o pomoc przyjaciół, Lukadę i Irę. Spotykają się na stadionie, na którym w dzieciństwie razem trenowali. Postanawiają dowiedzieć się, kto wystawił Kryckiego. Czy ich przyjaźń wytrzyma taką próbę? Komu naprawdę można zaufać?

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

będę wdzięczna za info

Dobrze odzwierciedla polskie realia. Za to dam mu 4

najlepiej walnąć 1 i zwyzywać od amatorszczyzny i filmu dla ćpunów...

Poziom kręcenia, aktorstwa i fabuły przypomina serię Podrywacze, oczywiście bez seksu. Jakim cudem obraz tak amatorski trafił do oficjalnego obiegu? Nie wiem. Na szczęście wrócił na youtube'a, bo tam jest miejsce takich gownianych produkcji.

1/10

ocenił(a) film na 1

Sorry gorzej poprabanego filmu niewidzialem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones