PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004734}

DC Liga Super-Pets

DC League of Super-Pets
6,4 6 906
ocen
6,4 10 1 6906
5,8 8
ocen krytyków
DC Liga Super Pets
powrót do forum filmu DC Liga Super-Pets

Od czego zacząć?
Słabej animacji? Scenariusza? Albo wyraźnego braku chemii między postaciami?
Krypto wypada trochę jak palant. Żarty są kiepskie i mało śmieszne.

ocenił(a) film na 6
Scholar_filmowy

Zrób to taniej. ;) Moim zdaniem ten film wypada dużo lepiej od zwykłych filmów DC (ok, Shazam był ok). Żarty znacznie lepsze od tych w Thor Love and thunder czy She-Hulk. Tak, wiem, że te nie są animacjami (choć z drugiej strony tam jest tyle greenscreena etc, że chyba już można je nazwać animacjami), ale tutaj do żartów nawiązuję. Niestety Marvel leci na łeb na szyję ostatnio. :/ Co do animacji DC, moim zdaniem motyw psów był świetnie zrobiony (Krypto i Asa). Wiewiór kojarzył mi się z wiewiórem z Epoki.

ocenił(a) film na 3
Juna_3

Być może wypadłem w swojej ocenie za surowo. Niemniej jednak to nie mój typ humoru. Nie przepadam ogólnie za humorem Marvela. Wiem, że to studio bazuje głównie na efektach specjalnych i nieprzemyślanych scenach akcji. DC uważam za trochę lepszy, mniej naiwny. Tobie oczywiście ma prawo się podobać ten film, nie zapominajmy, że to forum, na którym wymieniamy się swoją opinią.

ocenił(a) film na 6
Scholar_filmowy

Jasne, każdy ma prawo do własnej opinii. Tak swoją drogą uważam, że polski dubbing (tłumaczenie) był bardzo dobry, aż muszę obejrzeć w oryginale i sprawdzić jak wypadły te teksty po angielsku. Kiedyś ponownie to obejrzę.

ocenił(a) film na 3
Juna_3

Ja właśnie oglądałem film z oryginalnym dubbingiem. Być może to on (głosy aktorów) sprawił, że film mi nie przypadł do gustu. Jak wiadomo, ścieżka dźwiękowa jest bardzo ważnym czynnikiem w animacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones