PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203488}
5,3 12 145
ocen
5,3 10 1 12145
DOA: Dead or Alive
powrót do forum filmu DOA: Dead or Alive

Dobry film

ocenił(a) film na 9

Dobry film tylko Hayabusa nie przypomina mi go wcale ale po za tym podobały mi się walki bardzo.

ocenił(a) film na 10
KOFighter

Mi też bardzo podobał się ten film ;] Jest jednym z moich ulubionych filmów

SelKicia

film będzie dziś transmitowany na TVN o godz 22:25 ;]

ocenił(a) film na 2
dombek1

Nie wiem na jakim wy poziomie intelektualnym jesteście, ale jest on bardzo niski, żeby ten shit ocenić na 10/10 to trza mieć zdrowo nasrane w łbie. W sumie SelKicia 80% filmów ma ocenione na 10/10 i pozostawię to bez komentarza.

ocenił(a) film na 5
Obcykany1

W moim przekonaniu ten film to takie połączenie Tekkena, Mortal Kombat oraz The Tournament. Szkoda trochę ,że to taki naśladowca tamtych filmów ale nie było aż tak strasznie źle

Mayurii

bo tak jak pisałem film jest oparty na bijatyce death or alive ktura jest świetna

Obcykany1

Święte słowa!!:D

KOFighter

Hm. Jak dla mnie to około 4/10. Zobaczyłam w p. telewizyjnym ten film - pisało sensacyjny kryminał +12. I dałam się nabrać.
Po co było kupować ten program? Tak samo przy komisarzu Reksie napisali - "Kryminał trzymający w napięciu +16!"
Co za ludzie.. >.> Ten film to raczej nie było napięcia, tylko takie trochę bajkowe. Uznałam za komedię.
Niezłe było jak na początku ubierała biustonosz w czasie walki xD

Obcykany1 - ok. Żeby go uznać za ulubiony i 10/10 trzeba mieć mniej niż dziesięć lat albo mieć jakiś "fikus" xd.
Ale zostawmy innym możliwośc własnego zdania. Twoja wypowiedz wcale nie sugeruje dojrzałości!

Pozdrawiam

Ishenare

jeśli chodzi o poziom artystyczny i wgl przekazywanie jakichś wartości to nie bardzo, ale ogólnie to mi się podobało ;)
no i nareszcie babki gdzieś rządzą :D

ocenił(a) film na 9
madziiia9

mi się film podobał . brat mnie na niego namowil i mi się spodobal. ;d gra tez jest fajna . ;d ;P

ocenił(a) film na 8
burok95

film jest b.fajny i lubię go oglądać jak leci w tv, taki przyjemny do zluzowania ;Dtutaj ta bajkowość dodaje do lepszej oceny. Ishenare uważam, że masz rację co do Obcykanego1, ma swoje zdanie, ale powinien zrozumieć, że nie wszyscy są tacy jak on. Albo po prostu pisze, by pisać ..

ocenił(a) film na 3
KOFighter

świeżo po obejrzeniu tej szmiry mogę jedynie napisać, że jestem zażenowany. może gdybym nie pomyslał o tym filmie jako o czymś ciekawym to bym lepiej się do niego odniósł >.<

orzeszkol

szmira to twoja głowa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones