Bring Me the Head of Alfredo Garcia

1 godz. 52 min.
7,1 2 204
oceny
7,1 10 2204
2 302
chce zobaczyć
7,3 7
ocen krytyków
{"rate":7.285714,"count":7}
{"type":"film","id":37826,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Bring+Me+the+Head+of+Alfredo+Garcia-1974-37826/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Dajcie mi głowę Alfredo Garcii
 • Accattone ocenił(a) ten film na: 8

  to dlaczego mamy zakładać, że Alfredo zgwałcił tę dziewczynę? Wszystko wskazuje raczej, że był jej nieakceptowanym przez niedoszłego teścia kochankiem.

 • Accattone Prawda. To raczej wyglądało właśnie w ten sposób - zwłaszcza że dziewczyna w początkowej scenie nie chce go wydać.
  Dlaczego miałaby nie wydać gwałciciela ? Amatorski opis fabuły, i trochę za dużo jednoznaczny. Proponuje zmianę.

  a co do samego filmu. Rewelacyjny, wręcz mistrzowski film Peckinpaha mamy tu kryminał, dużo z noir, kilka 'epickich' scen niczym w Dzikiej Bandzie, oraz kino psychologiczne, Warren Oates (Bennie) to jest rola !!!
  Polecam.

 • schiz ocenił(a) ten film na: 7

  Accattone to byla jej milosc. żaden gwałt.
  autora tekstu trzeba powiesic za cojones i batożyć do krwi.
  adminów też za akceptacje.

 • Accattone niedoszły teść stwierdził, że Alfredo był dla niego jak syn, wpienił się raczej o zbezczeszczenie jego dobrego imienia :)

 • pawimor ocenił(a) ten film na: 8

  Accattone Dziewczyna nosi medalion ze zdjęciem Alfredo. Jej dumna postawa w czasie pytań ojca świadczy o jej miłości do kochanka. Wyjawia jego tożsamość, kiedy mężczyźni łamią jej rękę.

 • Bloodbane ocenił(a) ten film na: 8

  Accattone Nagroda za głowę wynosiła 10 tysięcy a nie milion, jak ktoś napisał w opisie...

 • Bloodbane Marnie oglądałeś. Nagroda wynosiła właśnie milion. Tyle wyznaczył ojciec dziewczyny. 10 tysięcy to amerykańscy najemnicy obiecali głównemu bohaterowi bo chcieli żeby odwalił za nich całą robotę za grosze, podczas kiedy oni siedzieli w hotelu i czekali na gotowe.