PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124124}

Dark Water - Fatum

Dark Water
5,5 17 996
ocen
5,5 10 1 17996
6,2 4
oceny krytyków
Dark Water Fatum
powrót do forum filmu Dark Water - Fatum

niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest z tymi weryfikacjami??? niespecjalnie zalezy mi na gromadzeniu jakichs tam punktów, ale próbowałam co nieco się aktywnie poudzielać, i co??? nie zaakceptowali mi opisu bo nie podałam źródla - no ok, w porządku, rozumiem, że chodzi o kontrolę informacji, żeby nie zamieszczać fałszywych, ale w takim razie powiedzcie mi proszę, co tu robi opis japońskiej wersji filmu??? nikt nie pofatygował sie sprawdzić? nie wydało się to wam podejrzane, ze nazwiska są japońskie??? :P czy wystarczyło podać strone internetową w źródle, na której opis tez może zawierał błąd ale kogo to juz obchodzi, prawda? druga sprawa - plakaty, sa wymogi co do rozmiarów plików, ale do ich zawartości już nie? bo oprócz plakatów do wersji amerykańskiej są tez te do wersji japońskiej na tej stronie :| niby nic wielkiego i prawdopodobnie nawet nie robiłabym o to szumu, gdyby nie to, że zasady weryfikacji są niekiedy tak wymyślne, że naprawdę ciężko jest je wypełnić, a skoro chodzi tutaj o to, żeby się jakieś śmiecie nie walały po stronach, to w takim razie co sie dzieje na tej???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones