PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114324}
5,7 2 021
ocen
5,7 10 1 2021
Dead Fish
powrót do forum filmu Dead Fish

Głupota...

użytkownik usunięty

i totalne dno, tylko tak można nazwać ten film. 1/10

nie każdy musi lubić i rozumieć brytyjski humor

użytkownik usunięty
Vinga

Może i nie lubię, może i nie rozumiem, tylko czemu do diaska tak często po mojej głowie krąży Cleese, Chapman i reszta tej nieokrzesanej bandy?

ocenił(a) film na 1
Vinga

Droga Vingo, ten film ma tyle wspólnego z angielskim humorem, co ja z chińskim mandarynem. To dno, kompletna żenada i żal. Jak chcesz doświadczyć smaku prawdziwego angielskiego humoru to sobie Monty Pythona pooglądaj, a wtedy zobaczysz różnicę.

ocenił(a) film na 1

szkoda tylko że Oldman się zniżył do tego poziomu... bo to najlepszy aktor jakiego miałam zaszczyt oglądać... ehh... a myślałam że nic gorszego od Hanny Montany być nie może... Och ! jakże się myliłam...

ocenił(a) film na 6

Jeżeli dajesz 1/10 to co byś dał gorszym filmom? Bez przesady!

ocenił(a) film na 1
Chomato

Ja niewiele widziałam gorszych i durniejszych filmów, tak więc 1/10 wystawiam z czystym sumieniem.

selene_

No to mało widziałaś.

ocenił(a) film na 1
myszur

Żenady staram się omijać szerokim łukiem, ale jak widać, nie zawsze się udaje.

Mryhyhy, koleżko.
Uwierz mi na słowo, tobie się nawet nie śniło totalne dno i głupota.
Jesteś osobnikiem, który jak widzę po profilu, uważa "Spaceballs" za film godny oceny 10/10?



Aha.

ocenił(a) film na 9

a mi się bardzo podobał!!!!

ocenił(a) film na 7
g538

Przede wszystkim aby oceniać jakiś film moim zdaniem należałoby najpierw wyrobić sobie opinie i obejrzeć klasyki filmu. Do seleny skoro uważasz ten film za dno ciekawe co byś powiedziała o co jest grane? albo american pie ( nie wiem może to nie jest mój humor mówiąc o american pie, ale tego typu filmy są dl mnie żenadą) Wracając Dead fish uważam za film godny uwagi wielokrotnie mnie rozbawił a postać Sala rozwalająca, jest to film specyficzny i nie dla wszystkich tak samo jak Świat Wayn'a lecz ja omijam filmy których nie lubię ( głównie humor amerykanski pomijajac Świat Wayn'a) i nie oceniam ich bo to bez sensu i totalna strata czasu, wiadomo,że jeżeli ktoś nie lubi pewnego rodzaju humoru, filmów to nie bedzie się o nich dobrze wypowiadał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones