PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607890}
6,1 13 176
ocen
6,1 10 1 13176
Deadfall. W potrzasku
powrót do forum filmu Deadfall. W potrzasku

zdjęcia na filmweb?

ocenił(a) film na 8

Ja oglądałam jakąś okrojoną wersję czy scen ze zdjęć 15,23,26,29,38 w galerii nie było w filmie?
Jestem bardzo ciekawa tych scen przy worku treningowych z ojcem Jay'a czy na tarasie z Lizą i
matką.

ocenił(a) film na 8
king555

Po zdjęciach które wymieniłeś wnioskuje że była alternatywna sekwencja do tej znanej z filmu. Młodzi musieliby przyjechać do domu przed bratem Lizy, wtedy spokojnie mogłaby się odbyć rozmowa na tarasie matki z Liza i scena przy worku z ojcem... Ciekawe..

ocenił(a) film na 8
iflar

SPOILER!
ale na jednym ze zdjęć widać wyraźnie że Jay ma zabandażowaną dłoń gdzie Addison wbił nóż i opatrunek między palcami w miejscy które rozerwał żeby uwolnić dłoń(to ewidentnie nie jest owijka na rękę do boksu tylko opatrunek) i ranę na głowie której nie miał przyjeżdżając do domu. Czyli te sceny działy się już po wszystkim.

ocenił(a) film na 4
king555

To wygląda po prostu na zakończenie, które wycięto z filmu (możliwe, że się znajduje na wydaniu DVD/Blu-ray). Chyba słusznie, bo idiotyczny, sielankowy happy end aż się wylewa z tych kadrów. Końcówka filmu i tak jest strasznie słaba, a ze scenami ze zdjęć byłaby jeszcze słabsza...

ocenił(a) film na 8
Mikez

mnie film się bardzo podobał chociaż zostawił dużo denerwujących niedopowiedzeń i dlatego jestem ciekawa tych scen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones