PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=514675}
7,5 350 740
ocen
7,5 10 1 350740
5,9 40
ocen krytyków
Deadpool
powrót do forum filmu Deadpool

Które uniwersum?

ocenił(a) film na 10

Postac Collosusa, ewidentnie ma X na klacie, wiec Deadpool jest w tym samym swiecie co X Meni. Jednak tu gra go ktos inny niz w najnowszych X. Moze sie czepiam, ale to mnie drazni.

pankx

uniwersum x menów. W tym uniwersum są deadpool , wolverine i inni , zmienili aktora tylko nie wiadomo po co , może po to by zarobił film więcej kasy , bo jest collosus nowy i jeszcze reynolds który zepsuł role latarni a w x men orgin wolverine wyglądał słabo , więc zrobili nowy film o jego stworzeniu {przemianie Wadea w Deadpoola ], żeby pokazać jak stał się deadpoolem

ocenił(a) film na 10
marvelfan_filmweb

jakiego aktora zmienili? o czym Ty mówisz?

Himiteshu

O tym , że collosussa gra w deadpoolu inny aktor niż w x men 2 tam grał go ktoś inny a tu gra go Andre Triceux teraz zrozumiałeś drogi Himiteshu :)

ocenił(a) film na 10
marvelfan_filmweb

tak, nie wiedziałem o co Ci chodzi

Himiteshu

skomentujesz moje odliczanie do deadpoola lub x men apocalypse drogi himiteshu ? chcesz linki ?

Himiteshu

Sorry Tricoteux patrz poniżej :)

ocenił(a) film na 10
pankx

Yyyy przecież w Origins Wolverine deadpoola grał ten sam aktor

Himiteshu

Autorow posta chodzi o Colossusa ;)
W "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" (2014), "X-Men: Ostatni bastion" (2006) i "X-Men 2" (2003) gra go Daniel Cudmore.

ocenił(a) film na 10
pankx

Bo pewnie będziemy mieli nowego Kolosusa już w uniwersum X-menów i jestem za

pankx

Nie prawda , w Deadpoolu jest ten sam aktor który wystąpił w X-Men : Orgins Wolverine czy coś w tym stylu czyli Ryan Renolds ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones