PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=514675}
7,5 350 740
ocen
7,5 10 1 350740
5,9 40
ocen krytyków
Deadpool
powrót do forum filmu Deadpool

oglądając '50 twarzy grey'a ' dlatego zafundowali alternatywę i zemstę na paniach ;) ah... to będzie film

rapi_aga

Wisi mi twe serduszko,tylko nie jaraj sie tym jaka to ty jestes super, bo nie idziesz na kom.romantyczna...
A skur&**stwa to ty dziecko chyba jeszcze nie czytalas w swoim zyciu,bo to co ja napisałem nic nie ma z tym wspolnego,napisałem prawde o twoim zalosnym mniemaniu o sobie

ocenił(a) film na 9
snickers2013

Ojoj, przykro mi, że rozje***am twoją delikatną gospodarkę hormonalną :D Zjedz Danonka, szybko przejdzie :D

I zapoznaj się z definicją słowa "sarkazm". Przyda się na przyszłość, zanim kolejny raz zrobisz z siebie zidiociałego furiata :P

rapi_aga

To wlasnie ty masz delikatna gospodarke (sic??) hormonalna jesli to co na ciebie napisalem nazywasz skur43546twem. ( w pierwszym poście)Zastanów sie jak i co piszesz.I to ty jestes furiatka bo bluznisz i obrazasz na całego. Prawda w oczy kole?Ja tylko ironicznie podsumowałem twoje wynaturzenia o sposobie wyboru filmu na walentynki

ocenił(a) film na 9
snickers2013

Chyba w życiu nie miałeś styczności z sarkazmem, ale jakoś mnie to nie dziwi. Ponoć to domena osób inteligentnych ;-)

A argumenty typu: "Nie mam, to Ty masz" są rodem z gimnazjum. Kreatywność nie boli. Zapewniam ;-) Musisz być strasznie delikatnym chłopcem, skoro sam zaczepiasz, a później masz pretensje, że zgarniasz baty ;P

rapi_aga

Zadna z twoich wypowiedzi nie miala nic wspolnego z sarkazmem.Wskaz która, wg ciebie, to sie posmieje.


Nie mam, to Ty masz" są rodem z gimnazjum-niekoniecznie, w naszym wypadku to ja mam racje ,bo to ty obrazasz i bluznisz na kogos z byle powodu ,a sama twierdzisz ,ze ktos inny. Odwracasz kota ogonem.
Dziewczynko,rodem z gimnazjum sa teksty w twoim stylu typu skur***nstwo.Wiesz co to za slowo?
Nazywasz moja matkę -ku*wą??Wiesz co ty mówisz??
Jesteś histeryczką. Ja tylko wytknąłem w ironiczny sposób twoje mniemanie o sobie, a ty taka delikatna i wrazliwa, od razu sie indyczysz

ocenił(a) film na 9
snickers2013

Mogłabym wskazać, jednak na próżno moje wysiłki, skoro intelektem nie grzeszysz :D Naprawdę nie ogarniasz, że nigdzie Ciebie nie obraziłam? :D Chyba jest różnica między tekstem: "limit skur***twa", a nazwaniem kogoś bezpośrednio skur***nem:-)

I tak, owszem, to był sarkazm, albowiem opinia jakiegoś internetowego Enrique z pryszczem na czole, plasuje się na szarym końcu listy moich zmartwień :D

Bluźnię? :D Czuję się prawie jak na kazaniu, haha. Obraziłam twoją matkę? Serio? Dawno się tak nie uśmiałam :D Te wywody są tak żenujące, że szkoda mojej klawiatury na ich odpieranie :)

rapi_aga

Po raz kolejny powtarzam, napisz gdzie ten twoj sarkazm... wymigujesz sie,bo nie masz co napisac i znowu odwracasz kota ogonem odwołujac sie do mnie piszac jakies rzeczy o moim intelekcie ,a sama go nie posiadasz jak widac...

Jezeli moj limit skur**stwa mi sie skonczy,to co to znaczy wg ciebie??TO chyba ,ze nim jestem.To logiczne.A jakby mi sie ten limit skonczył ,to co ?kim byl bym wg ciebie??Pierniesz cos ,bez zastanowienia ,a nawet nie umiesz sie do tego przyznac ani wytłumaczyc

ocenił(a) film na 9
snickers2013

Aha, czyli według tej pokrętnej logiki... jesteś limitem skur***twa, tak? :D Jezu, ta "rozmowa" serio nie ma sensu, jednak powtórzę raz jeszcze... Ironiczne wspomnienie o tym limicie, wcale nie oznacza, że Ciebie wyzywam, więc nie doszukuj się inwektyw tam, gdzie ich nie ma. Gdybym chciała Ciebie obrazić, wybrałabym wymyślniejszy sposób. Zapewniam.

rapi_aga

aga zluzuj, bo bo mi temat rozwalisz :P trzymał poziom, a wy tu takie.. cisza i trzymać poziom ;)

ocenił(a) film na 9
vasil_zajcev

Staram się, ale ciężko polemizować z kimś, dla kogo pojęcie erystyki jest kompletnie obce :) Postaram się być bardziej wyrozumiała. Obiecuję.

Dodam też, że kilka postów dalej... obraża też inne dziewczyny, więc to chyba on ma problem, a nie pozostali komentujący :D

rapi_aga

no ma... gwiazdorzy i tyle :) albo w walentynki, któraś mu odmówiła i wybrała prawdziwego Greya

vasil_zajcev

Nie chodze do kina w walentynki, ze swoja kobieta spedzam inaczej czas. Tylko nudziarze chodza do kina 14 lutego

snickers2013

albo fani kina. nie uwazasz?

ocenił(a) film na 7
vasil_zajcev

To takie niesztampowe, by w święto zakochanych pójść do kina. Wow, ale nietypowa akcja. Taka romantyczna...

Brehen

ciesze się, ze Ty decydujesz o standardach ;) dzieki Tobie swiat jest lepszy

ocenił(a) film na 7
vasil_zajcev

Wiem. Jesteś moim ulubionym poddanym.

vasil_zajcev

Nie mogę się doczekać, ale mam swojego zwykłego pecha, w ,,genialnym" kinie w moim mieście na luty nikt nie przewidział Deadpoola. I pewnie nawet go nie będzie, chociaż to beznadziejne 50 twarzy Greya było kilka dni po premierze, to nie fair! Chociaż znając jak szybko to kino pokazuje filmy Marvela, a komedie i filmy romantyczne (niedługo po premierze w Polsce)... za niecałe 2 miesiące może być...

Iribell

bo widocznie w kinach u was pracuja fanki harlekinow :D

vasil_zajcev

Osobiście wolałabym iść na ten film niż na "50 twarzy greya", także jak dla mnie żadna zemsta :-)

ocenił(a) film na 9
vasil_zajcev

Żadna zemsta, na 50 twarzy to nawet bym złotówki nie wydała. A Deadpool to będzie miazga! Nie mogę się doczekać.

asddfg

powiez to tym paniom co poszły... watpie bys nie miała kolezanki, ktora to zrobila

vasil_zajcev

Ja nie miałam. Żadna na to nie poszła i nie chciała pójść. I co teras?

BadCatInHat

ciezko z tym walczyć, bo nie mam jak sprawdzić, a jednak wyniki sprzedażowe robią swoje... acz zawsze jest szansa, ze za młode byłyscie ;)

ocenił(a) film na 9
vasil_zajcev

Co to ma wspólnego z moimi koleżankami? One poszły, ja powiedziałam że nie chcę. Skoro dla nich to nie była strata hajsu, ich sprawa.

ocenił(a) film na 10
asddfg

Bo to księżniczki są :D

vasil_zajcev

Wszystko zalezy od partnerki, ja wole isc na Dedpoola niz na Gray'a

ocenił(a) film na 4
vasil_zajcev

Zemstę? Ja tam się wybieram na Deadpoola. Grey'a nie widziałam i jakoś się nie palę..

ocenił(a) film na 8
filmowa_tasma

Popieram, mam tak samo ;)

vasil_zajcev

Jaką zemstę? Obraża mnie to stwierdzenie. ;-) Na Greyu nie byłam, a Deadpoola mam zamiar obejrzeć w Walentynki.

shanti1993

obraza? to dosc szybko i latwo sie obrazasz...

ocenił(a) film na 8
vasil_zajcev

Chyba nie załapałeś tej wypowiedzi... Na przyszłość radzę nie wyrażać opinii o gustach milionów mężczyzn i kobiet na podstawie Twojego "wydaje mi się" ewentualnie doświadczenia z Twoją dziewczyną.

ocenił(a) film na 8
Anetaa4

A i żeby nie wyjść na taką negującą osobę to plus dla Ciebie że wybierasz się na Deadpool`a, ja już po i oczywiście polecam ;)

Anetaa4

jak zerkniesz na moj profil to zobaczysz, ze akturalnie ogladam 75% produkcji w kinach :) zatem trochę no.. ;)

ocenił(a) film na 10
vasil_zajcev

Śmieszne jest, że ja na przykład nie mogłam się doczekać Deadpool'a , moich znajomych (tak samo dziewczyn, jak i chłopaków) to nie ruszyło. XD

Avengers_Lover

nie ruszlo? w sensie, seans czy oczekiwanie ;P?

ocenił(a) film na 10
vasil_zajcev

Oczekiwanie

ocenił(a) film na 6
vasil_zajcev

Zazdroszczę dziewczyny...

katedra

mojej :)?

vasil_zajcev

Uwierz mi ,nikt nie tknąłby jej kijem.Zwlaszcza takiej, z która trzeba bylo isc na greya

snickers2013

po filmie tak oceniac? ja sam pewnie zobace film by oceniac go, ale powyższe stwierdzenie chyba gorzej swiadczy o tworcy wpisu niz fanki serii ; (

katedra

Rozumiem, ze to sarkazm

snickers2013

Jak na to wpadłeś?!

Piknik_na_skraju_drogi

NA filmwebie niczego nie mozna byc pewnym

snickers2013

Serio?

ocenił(a) film na 9
vasil_zajcev

żaden normalny facet na to by nie poszedł i żadna normalna dziewczyna swojego faceta na greya by nie zaprosiła

ocenił(a) film na 10
vasil_zajcev

żadna zemsta ;) film świetny

ocenił(a) film na 9
vasil_zajcev

Chciałabym by się na mnie tak "mszczono" co roku ;)

hekate68

widze, ze juz po seansie... tak?

ocenił(a) film na 9
vasil_zajcev

Jaka zemsta, jestem Panią! Dadpoola kocham od zawsze, a mój Pan za żadne skarby ze mną nie chciał iść bo nie lubi. Poszłam sama! ;)

karooo16

sama? o noto widze, ze nie tylko ja chodze do kina sam ^.^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones