PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826295}

Deadwood: Film

Deadwood: The Movie
6,4 3 036
ocen
6,4 10 1 3036
6,7 3
oceny krytyków
Deadwood: Film
powrót do forum filmu Deadwood: Film

Jest trochę ckliwie, momentami jakby trochę zbyt słodko, ale to ciągle stare, dobre Deadwood, do którego miło było wrócić. Dla osób, które oglądały serial to wspaniała szansa na pożegnanie. Dla kogoś, kto nie znał wcześniejszych historii zawartych w serialu, sporo rzeczy może się wydać nielogicznych, bezsensownych, a całość nieciekawa. Ja czekałam, cieszę się, że mogłam ostatni raz zajrzeć do saloonu Gem i posłuchać kwiecistych przekleństw 'Słidżyna'!

ocenił(a) film na 3
agnieszkamierzwa

Nie, to nie jest stare dobre Deadwood. To jakaś popłuczyna, ktoś wziął tych samych aktorów, napisał kiepski scenariusz i kazał im grać tak samo jak 10 lat temu. Wyszła tragedia.

ocenił(a) film na 6
n_i_k

Serial robił większe wrażenie i trzymał wyższy poziom zdecydowanie, ale to przecież jeden z lepszych seriali HBO.
Film nakręcono, bo fani serialu domagali się pozamykania kilku wątków, a wiadomo, że serial anulowano dość
niespodziewanie po 3 sezonie.

Najlepsze co wyprodukowało HBO to seriale Prawo ulicy i Sopranos.
A dalej właśnie Rzym, Gra o tron (zwłaszcza sezony 1-4), Kompania braci, Sześć stóp pod ziemią, Deadwood,
Detektyw (tylko 1 sezon), Westworld (głównie 1 sezon)., Chernobyl.

returner

Westworld zasługuje co najwyżej na 6/10 może z małym plusem, stawianie go na równi z Rzymem czy Deadwood to ujmowanie tym tytułom. Niestety Hopkins nie czyni cudów

agnieszkamierzwa

Może bym się zgodził ale serial skończył się tym że Hearst wyjechał i mu wszystko uszło płazem i film poszedł w tym samym kierunku. Zamknęli go na dołku bez dowodów i nic z tego nie wynika. Od połowy filmu czekałem aż Al stwierdzi że nie ma już nic do stracenia i go kropnie a tu taki zawód.

ocenił(a) film na 6
reese

No oczywiście. Ten film to taka możliwość pożegnanie dla fanów i nic więcej. Fabuła się średnio trzyma kupy a akcja zbyt pospieszna w odróżnieniu do serialu.  Jest tu więcej strzelania niż w 3 sezonach serialu. No i te retrospekcje i to czasami podwójne ech. Wątek z Hearstem nie został zamknięty, inne poucinane bo postacie albo zniknęły albo w ogóle si się szczególnie nie wypowiadają. Alma podkupiła działkę Hearsta a inną musiała sprzedać aby przeżyć wcześniej - ma to sens, A ogólnie to Al który zlecił zabicie małej dziewczynki w toku całości został wysłany niemal do nieba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones