PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=398149}
7,7 385
ocen
7,7 10 1 385
Dear Friends
powrót do forum filmu Dear Friends

Chce miec ten film... gra tu Keiko Kitagawa i jeszcze trailer jest boski! Musze to obejrzec!

Ktosik_2

Możesz podać link do trilera? :):):):):):)

choco

Sory ze tak pozno;) Film niedlugo powinien byc w calosci dostepny:
http://www.youtube.com/watch?v=8ZvLJpjmbto

Ktosik_2

czekam z niecierpliwościa, aż ten film będzie, bo na razie nigdzie nie ma :( Jak ktoś ma to niech pisze.

choco

wiem ze jest na terrencie, ale dopiero ściągam ;)

choco

sory mialo byc *torrencie, literówka :P ;)

AnCafe

czy ktoś już obejrzał ten film??
i czy mógłby się podzielić wrażeniami ? ;)
Nie dość, że gra Keiko, to jeszcze Motoki z Sailor Moon ;P

laserenissima

Keiko zagrała WSPANIALE!! Jezu co za dziewczyna-pomyślałam! :D
Film jest dobry powiedzmy do 1/3, EWENTUALNIE do połowy ;) Później zaczyna się powtarzanie wątków, miałam wrażenie że komuś skończył się pomysł na film ;) Gdyby wyciąc ze dwie sceny pod koniec, naprawdę byłby fajny. Jeszcze jeden minus-każdy po kolei chorował, odnosi się wrażenie, że w szpitalu, do którego trafia filmowa Rina, ma jakiegoś wirusa ;) Mimo wszystko polecam :)

AnCafe

W końcu obejrzałam! Muszę przyznać, że mi się podobał. Jestem chyba przyzwyczajona do amerykańskich scenariuszy, które są zupełnie inne! A tu taka miła odmiana :) No i Keiko, zgadzam się jak najbardziej - gra świetnie :) Więc polecam.

AnCafe

tu nie chodzi o pomysł na film, ogólnie cały film jest nakręcony na podstawie mangi.Także cała historia oparta jest na japońskim komiksie, w filmie nie wszytko mogło być wyjaśnione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones