PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736053}

Death Race: Anarchia

Death Race: Beyond Anarchy
5,1 1 821
ocen
5,1 10 1 1821
Death Race: Anarchia
powrót do forum filmu Death Race: Anarchia

Filmweb śpi! Na usprawiedliwienie ma tylko to, że IMDb też przysnął i nic tam nie ma, gdy tymczasem film sobie lata po sieci...

ZSGifMan

I jak wrażenia ? Dla mnie średniak. Raz obejrzeć i zapomnieć. Btw. Dużo golizny w tym.

DaveDovah1993

Jak czegoś nie ma tzn. nie jest dostępne do oceniania, głównie mowa o samych nowościach, to nie oglądam, bo mam słabą pamięć i po kilku dniach, jak nie już następnego, nie wiedziałbym co mam odkliknąć "że widziałem", a tu tzn. na FW, to trwa ciężkie miesiące, więc miałbym tego setki, dlatego nie oglądam - przykre, tak tresują swoich użytkowników, to ja się tak zachowuję...
No chyba, że jakaś strasznie dobra produkcja się kroi, wtedy wyjątkowo się "wyłamuję" z trzymania mnie za gębę przez FW :|

P.S.
Jak piszesz, że mocno średni, to się pewnie już nie skuszę tym bardziej, że tylko jedynka była jako taka, a później coraz słabiej.

ocenił(a) film na 3
ZSGifMan

Nie oglądaj. Film nędzny.

Mordechaj_Sauerland

Mam pytanie. (UWAGA SPOJLERY)
O czym jest 4 część?
2-Opowiada o powstaniu frankensteina
3-Kto kryje się pod maską w początku 1 części
1-Jak kończy się te całe więzienie.
Więc co pokazuje 4 część? skoro wszystko już wiemy?
Tak w ogóle to mogli zostawić tylko 2 i 1 część i też by pasowało.

ocenił(a) film na 3
Eskim0s

S P O I L E R Y




4 część dzieje się już po 1 części i prequelach. Więzienie obejmuje teraz olbrzymi obszar - nie pamiętam dokładnie jaki, ale mówimy tu o wielu kilometrach kwadratowych. Strażnicy się stamtąd wycofali i więźniowie rządzą się sami. Jednocześnie nadal prowadzą wyścigi śmierci i nawet piracko je transmitują w internecie. Teraz nagrodą dla zwycięzcy jest maska Frankensteina i władza nad więzieniem - tek kto wygra staje się nowym Frankensteinem i przejmuje władzę. W filmie nie wiadomo kto ukrywa się pod maską, ale to on jest głównym złym. Pozytywnym bohaterem jest natomiast agent rządowy od mokrej roboty, który przenika do więzienia, żeby zabić Frankensteina, udając zwykłego skazańca. Film ma wyraźnie niższy budżet niż poprzednicy i jest to bardzo widoczne. Jeśli mój opis Cię zachęci do oglądania, to nie było to moja intencją - na papierze to może się nawet wydawać ciekawe, ale film jest mega nudny i ogólnie niepotrzebny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones