Diabeł

Devil

2010 1 godz. 20 min.
6,2 44 031
ocen
6,2 10 44031
5 998
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Diabeł
  • Wezzy ocenił(a) ten film na: 8

Przeczytałem komentarze, czego nie robię zbyt często i po nich myślałem że film będzie nie za ciekawy itp. Jak widać nie warto kierować się opiniami bo jest na prawdę fajny i końcówki takiej się nie spodziewałem ;) Można obejrzeć ;D

• sontagwoj ocenił(a) ten film na: 8

Wezzy Ja po zobaczeniu filmu, przyznaję, że ocena mnie zdziwiła...

• MikoShaman ocenił(a) ten film na: 2

sontagwoj Mnie też

• van_der ocenił(a) ten film na: 8

Wezzy Również nie spodziewałem się nic wielkiego, a tu takie miłe zaskoczenie.

• Raz3e ocenił(a) ten film na: 9

Wezzy Pewnie, ze nie warto się kierować tymi pseudo ocenami bo film jest fantastyczny trafia idealnie w mój gust

• Bon009 ocenił(a) ten film na: 7

Wezzy Film znacznie lepszy niż pierdoły w stylu Naznaczonych gdzie duchów jest tyle i w takiej częstotliwości co ludzi na ulicy.
    Tu mamy z kolei klimat, dobrą grę większości aktorów i napięcie. Diabeł - porządny horror.

• viatori ocenił(a) ten film na: 5

Wezzy Zachęciły mnie Wasze komentarze i faktycznie muszę przyznać, że opiniami innych nie warto się kierować. Zmarnowaliście mi 73min życia na ten chłam. Myślałem że będą jakieś rozmowy na poziomie o życiu, wywnętrzanie się przez bohaterów, a dostałem krzyki i sieczkę w windzie okraszoną grą aktorską rodem z Polskich seriali TV. Zdecydowanie nie polecam.