PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538571}

Diabeł

Devil
6,1 48 748
ocen
6,1 10 1 48748
5,7 3
oceny krytyków
Diabeł
powrót do forum filmu Diabeł

Moim zdaniem

ocenił(a) film na 8

Przeczytałem komentarze, czego nie robię zbyt często i po nich myślałem że film będzie nie za ciekawy itp. Jak widać nie warto kierować się opiniami bo jest na prawdę fajny i końcówki takiej się nie spodziewałem ;) Można obejrzeć ;D

ocenił(a) film na 8
Wezzy

Ja po zobaczeniu filmu, przyznaję, że ocena mnie zdziwiła...

sontagwoj

Mnie też

ocenił(a) film na 8
Wezzy

Również nie spodziewałem się nic wielkiego, a tu takie miłe zaskoczenie.

ocenił(a) film na 9
Wezzy

Pewnie, ze nie warto się kierować tymi pseudo ocenami bo film jest fantastyczny trafia idealnie w mój gust

ocenił(a) film na 5
Wezzy

Zachęciły mnie Wasze komentarze i faktycznie muszę przyznać, że opiniami innych nie warto się kierować. Zmarnowaliście mi 73min życia na ten chłam. Myślałem że będą jakieś rozmowy na poziomie o życiu, wywnętrzanie się przez bohaterów, a dostałem krzyki i sieczkę w windzie okraszoną grą aktorską rodem z Polskich seriali TV. Zdecydowanie nie polecam.

ocenił(a) film na 3
Wezzy

Dziwny masz gust jak ten gniot ci się podobał. Film miał potencjał - historię dałoby się fajnie rozegrać - 5 ludzi zamkniętych w windzie bez pomocy - brzmi świetnie. Ale tutaj zostało to tak przedramatyzowane, głupie (strażacy wiercą dziurę w ścianie - mimo że mają otwarty właz od góry i pomijam fakt że nie wierciliby dziury a staranowali/ rozwarli drzwi). Dialogi są gówno warte - bo przecież to całkowicie normalne że przy pierwszym lepszym śniadaniu rozmawiasz z kolegą o wypadku w którym zginęła twoja rodzina! I jeszcze mówisz to w sposób "No bo wiesz, 6 miesięcy temu zginęła moja żona i dziecko w wypadku samochodowym, od tej pory ciężko mi się pozbierać" DO OSOBY KTÓRA DOSKONALE O TYM WIE! Film jest do dupy!

ocenił(a) film na 8
Wezzy

Film jest bardzo dobry. Dałam 8/10. Może to nie jest wybitne dzieło, ale żadna tam szmira - kawał dobrze wyprodukowanego kina. Większość nowych "horrorów" nawet nie umywa się poziomem do tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones