PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810271}
4,2 11 780
ocen
4,2 10 1 11780
2,0 17
ocen krytyków
Diablo. Wyścig o wszystko
powrót do forum filmu Diablo. Wyścig o wszystko

Roznerski
Komorowski
Pazura
Karolina Szymczak
ola Linda
Karolina Pilarczyk
Różal
Patricia Kazadi
Joanna Opozda

netaaneta

Szymczak bardzo fajnie zagrała w "Gwiazdach", a Komorowski w "Dzień dobry kocham cię"

dk2012

Jako prezydent Polski jedynie słabo wypadł.

adamcpdst

na szczęście to nie ten Komorowski ;)
O Szymczak warto dodać, ze jest wziętą modelką w USA i wystąpiła w duzej hollyłódzkiej produkcji z Dwaynem Johnsonem.

bemocias

Fajnie, nie wiedziałem. Zawsze miło poczytać, że nasi robią karierę w hollywoodzie.

ocenił(a) film na 1
bemocias

wiadomo laska z Busko-Zdroju i jeszcze Joanna :)

bemocias

Jest bardzo ładna, ciekawa jestem jak zagrała z Dwaynem Johnsonem, muszę poszukać tego filmu i ciekawe jak zagra w Diablo. Dobrze, że nasi robią karierę za oceanem :)

bemocias

Bardzo fajne w filmie jest to, że kobiece postaci są naturalne i nie mają tony makijażu.

ocenił(a) film na 5
gowinska

Które? Tomasz W. ratuje te obsadę, bez makijażu

basiaz1970

Szymczak makijaż "lepszy" ma tlyko na randce w restauracji, a tak czyściutka ;)

bemocias

Dobrze zagrał Cezary Pazura?

ocenił(a) film na 1
adamcpdst

półprezydent polrusi raczej

adamcpdst

Jakby to Aleksy był prezydentem, to by na się stosunki na pewno poprawiły xD

dk2012

Szymczak wyróżnia się bardzo naturalnością, nie ma mocnego makijażu i wygląda jak taka dziewczyna z sąsiedztwa - bardzo pozytywnie :)

ocenił(a) film na 10
renatkaLOVE

Swietnie zagrała. Sam film tez extra.

ocenił(a) film na 10
netaaneta

Asia to śliczna dziewczyna i charyzmatyczna, co powoduje sporo zazdrosci pod jej adresem.. Natomiast słyszałam też, że dobrze się z nią pracuje.

mysiax

Asia Opozda ma małą rolę w filmie, ale zapamiętuje się ją, wypadła uroczo i dziewczęco, bardzo przyjemna dziewczyna. Chciałabym ją kiedyś zobaczyć w jakimś kinowym filmie w głównej roli...

renatkaLOVE

Też bym chciała zobaczyć A. Opozdę w głównej roli - niedosyt pozostaje :D

netaaneta

Fajna, młoda ekipa plus kilka nazwisk, które gwarantują dobre kino. Prawidłowa mieszanka, jak na tak pionierski temat w polskim kinie. Ciekawe, kiedy będzie jakiś zwiastun?

joanna_w_szulc87

listopad/grudzień jeśli nie zmieni się data premiery.

netaaneta

W końcu coś nowego w tym przepchanym komediami romantycznymi polskim kinie. Pora się odmulić! :)

peteroso

No dobre kino sensacyjne po świątecznym sezonie komedii romantycznych faktycznie się przyda.

ocenił(a) film na 10
peteroso

w te święta faktycznie nie było już nic ciekawego w kinach, dobrze, że na netflixie bylo parę spoko premier. czekam na ten film z niecierpliwościa, bo wywołuje tyle kontrowersji, że chce sie już przekonać kto ma racje :P

ocenił(a) film na 1
netaaneta

i prawdziwy "Helmuth" syn tej wariatki pijaczki. oby miał co innego pod kopułą niż Jarecka

netaaneta

Beler zachwycił mnie swoją grą w "Rojście" i "Klerze". Figura też świetnie w "7 uczuciach". Obsada rokuje bardzo dobrze.

netaaneta

Właśnie, warto wspomnieć Belera! Swoimi ostatnimi kreacjami aktorskimi zdobył moje uznanie. Mam nadzieję, że będzie go dużo na ekranie. Włosok też wydaje się mieć łeb na karku i talent.

ocenił(a) film na 10
netaaneta

Ola Linda!!! <Serce> <Serce> <Serce>

netaaneta

mega fajna, świeża obsada! dużo potencjału na nowe gwiazdy :)

adriennee

Zgadzam się, dla mnie najlepiej wypadł oczywiście Tomasz Włosok i Cezary Pazura :) Film dzięki nim dużo zyskał

renatkaLOVE

Również uważam, że Tomek był bardzo mocnym koniem tego filmu

netaaneta

Jest zwiastun!
https://www.youtube.com/watch?v=2EPQcACldk8
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

netaaneta

faaajna obsada, zwiastun też ok wygląda!

bokopiuk

Zwiastuny zachęcają do obejrzenia filmu ja jestem bardzo ciekawa scen z Pilarczyk, mam nadzieję, że dużo pokaże na ekranie a wiem, że potrafi bardzo dużo jest świetną drifterką.

bokopiuk

Miałam już przyjemność zobaczyć film i wbrew niektórym komentarzom, które mówią, że w zwiastunie zawsze są najlepsze sceny z filmu, bądźcie pewni, że film Was jeszcze zaskoczy innymi, lepszymi scenami ;)))

ocenił(a) film na 10
bokopiuk

Świetni. Czekam na 2 cz, mam nadzieje ze będzie.

netaaneta

Obsada naprawde niezla. Ogladajac zwiastun milalam ciary. Ide na to:)

Lencuszka

Polecam, szczególnie Tomek Włosok sprawia, że film jest naprawdę dobry :)

netaaneta

obsadzenie tomasza włosoka w głównej roli to świetny pomysł. bardzo charakterystyczny, ma w sobie jakiś urok i magnetyzm , aż chce się patrzeć na niego w zapowiedzi. roznerski w roli bad boya? jak o tym mówił, to myślałam, że wyjdzie tandetnie, ale bardzo fajna, nie przerysowana charakteryzacja, zobaczymy, jak wypadnie w całym filmie. no i pan pazura! wygląda na takiego klasycznego, włoskiego mafioza, który wygląda elegancko, ale budzi ogromny respekt i przeraża samym spojrzeniem. co to będzie za film! kobiety w mocnych rolach, zróżnicowane postacie... can't wait!

nikrukowska

Jeszcze tylko 3 dni! Już przebieram nóżkami :D Znajomi już przygotowani, będziemy oglądać!

polaolakowalska

Zawsze warto dać szansę polskiemu kinu. Ja nie uprawiam takiego czarnowidztwa, że "okropne, gniot" itp. i lania hejtu. Mogę jedynie po obejrzeniu powiedzieć, ze ewentualnie mi się nie podobalo to czy tamto, ale nie zakładać z góry. Generalnie w ogóle staram sie nigdy z góry nie skreślać polskich filmów :)

netaaneta

I już teraz są opinie, ze obsada daje radę - Włosok po raz kolejny zachwyca, Pazura nadrabie po kilku nieudanych próbach ;)

dk2012

Zgadzam się w 100 %

dk2012

Oglądałam i potwierdzam, Tomek Włosok - super robota!

netaaneta

Tomasz Włosok wygrywa i oczywiście Cezary Pazura - oboje są bardzo utalentowani :)

emilawolska1

Włosok to jest taki, że można się zakochać <3 Mam andzieję, że teraz posypie się dla niego więcej propozycji.

emilawolska1

oj tak, Włosok super. wydaje się skromny, miły, a na pewno jest utalentowany.

emilawolska1

tomek nadzieja polskiego młodego kina! co za świeży powiew po karolaku i adamczyku w każdej beznadziejnej komedii.

ocenił(a) film na 10
Rozex54

też tak mówię, Tomasz jest nadzieją polskiego młodego kina ;) Ależ on mi sie podoba :p

netaaneta

Wystepuje corka Lindy to w roli policjantow mogli goscinnie wystapic synowie Lindy, ktorzy sa policjantami :)

ocenił(a) film na 1
netaaneta

Taka obsada... To się nie mogło nie udać.
I wiecie co?
...nie udało się

ocenił(a) film na 10
netaaneta

Uważam, że aktorzy dali świetnie radę. Sam film też bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones