PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810271}
4,2 11 778
ocen
4,2 10 1 11778
2,0 17
ocen krytyków
Diablo. Wyścig o wszystko
powrót do forum filmu Diablo. Wyścig o wszystko

Roznerski
Komorowski
Pazura
Karolina Szymczak
ola Linda
Karolina Pilarczyk
Różal
Patricia Kazadi
Joanna Opozda

ocenił(a) film na 10
adam159_filmweb

Weźcie juz nie przesadzajcie, ze sie nie udało, bo ogólnie to jest trochę nie w porządku. Może nie jest to film jak american dream, ale przynajmniej jest to cos innego niż polskie komedie albo polskie filmy sensacyjne, które non stop są z tymi samymi twarzami aktorów. To tak szczerze co teraz piszę. Jest kilku aktorów, których jak widzę, to aż mnie mdli. Tutaj w koncu zostali pokazani ci aktorzy, których się aż tak nie widuje w tych wszystkich komercyjnych filmikach. Cieszę się że wyszedł takim film jak ten. Liczę na drugą część, ale by reżyser tez pomyślał o jakiejś większej ilości rozmów pomiędzy bohaterami. By aż tak się nie skupiał na wyścigach, samochodach itd. ogólna ocena- 10

ocenił(a) film na 10
adam159_filmweb

tez uważam, ze aktorzy dali radę. Tylko jedna rzecz mnie zasmuciła w tym filmie mimo tego, że mi sie podobał. Joanna Opozda, jest bardzo utalentowana aktorką, a dostała bardzo małą rolę. Tak na prawde dziewczyny były tutaj tylko dodatkiem, ozdobą. Dałam 10- za obsadę, za film, za pomysł. Mam jedną prosbę- jak wyjdzie druga częśc- a mam nadzieję że wyjdzie, to by ten film nie był kręcony na podstawie amerykańskich filmów typu szybcy wściekli i cała reszta, tylko stworzyli znowu fajne wyścigi- , fajne dialogi- a Polacy potrafią- i wszyscy wiedzą że potrafią.

ocenił(a) film na 10
wikszc88

Młodzi ale bardzo zdolni. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
wikszc88

Ja zawsze zdania podzielone. Ja jestem ZA. Film dobry, aktorzy super. Młode pokolenia ale jakie zdolne aż miło popatrzeć.

ocenił(a) film na 10
wikszc88

Nam się podobał. Młoda obsada to był strzał w 10.

ocenił(a) film na 10
wikszc88

Pewnie, ze potrafią co pokazuje ten film. takiego jeszcze nikt nie zrobił. Brawo.

ocenił(a) film na 10
netaaneta

Jedynie kogo bym stąd wykreśli to Kazadi.... nie lubię jej

ocenił(a) film na 10
wikszc88

Dla mnie mistrzostwo, młodzi, zdolni. Świetnie sie ogląda.

ocenił(a) film na 9
wikszc88

Reżyser postawił na młodych i bardzo dobrze. Film ogląda się bardzo przyjemnie. Warto.

ocenił(a) film na 10
netaaneta

ja uważam, że film był fajny. Lepszy niż niektóre wypuszczane do kina. Fabuła w porządku, obsada aktorska jak najbardziej, samochody oraz wyścigi też fajnie. Podobał mi sie tutaj też Roznerski w roli cynicznego drivera :)

ocenił(a) film na 10
netaaneta

Pewnie, ze potrafią. Dla mnie film również na 10. Warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 10
wiktor225

Mam nadzieję, że jak bedzie druga część, choć nie wiem czy będzie to trochę bardziej rozwiną dialogi. Bo film ogólnie bardzo fajny, do końca patrzyłam z zaciekawieniem

ocenił(a) film na 10
netaaneta

Mohr jak zawsze swietny.

ocenił(a) film na 10
Kostek97_fw

Też z go uwielbiam. Film na dobrym poziomie, jak na nasze możliwości dobry.

ocenił(a) film na 10
marian_59

Jak dla mnie Mohr to jest klasa sama w sobie. Jest po prostu bardzo dobrym aktorem. Szkoda, ze tutaj nie miał jak pokazać zbyt wiele. Zresztą wszyscy jak chociażby Tomasz Włosok

ocenił(a) film na 10
Georgia_filmweb

Jak dla mnie film był w porzadku, Pierwszy raz obejrzany miesiąc temu, leżąc chora w łożku.

ocenił(a) film na 10
netaaneta

Męska część świetna. Film dobry, oby więcej takich.

ocenił(a) film na 10
netaaneta

Fajna obsada bardzo lubię tych aktorów, grają dość ciekawie widać że mają talent i ogólnie film naprawdę dobry

ocenił(a) film na 10
faustynakiper

mnie też bardzo ten film przypadł do gustu oglądałam jeszcze w lutym i dobry był naprawdę.

ocenił(a) film na 10
nnina_fw

film ogolnie luzny, ale kazadi do domu :P hehehhehe

ocenił(a) film na 10
tatiana_anastazja

Nie powiem aktorzy super. Nareszcie coś nowego i innego. Brawo.

ocenił(a) film na 8
netaaneta

W obsadzie powinien być jeszcze Paweł Jeziółkowski (znany z seriali "Septagon" oraz "Detektywi w akcji" - jako Paweł "Serb" Serbowski). Nie pamiętam jak miała na imię jego postać w filmie, ale ścigał się, byłby zginął w tym wybuchu i w ostatnich scenach jakimś cudem się wtedy uratował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones