7,1 95
ocen
7,1 10 1 95
70
chce zobaczyć
{"type":"film","id":167757,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Dil+Ne+Jise+Apna+Kaha-2004-167757/tv","text":"W TV"}]}
Dil Ne Jise Apna Kaha
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 7,99 zł


Młoda i piękna doktor Parineeta nazywana Pari, jest zakochana w Rishabhie., młodym mężczyźnie pracującym w agencji reklamowej. Oboje chcą szybkiego ślubu. Wkrótce Pari zachodzi w ciąże. Niestety, Pari bierze udział w wypadku, i oboje, ona i dziecko umierają w szpitalu. Według jej woli jej serce ma zostać oddane do przeszczepu. RishabhMłoda i piękna doktor Parineeta nazywana Pari, jest zakochana w Rishabhie., młodym mężczyźnie pracującym w agencji reklamowej. Oboje chcą szybkiego ślubu. Wkrótce Pari zachodzi w ciąże. Niestety, Pari bierze udział w wypadku, i oboje, ona i dziecko umierają w szpitalu. Według jej woli jej serce ma zostać oddane do przeszczepu. Rishabh jest załamany i jest przeciwny przeszczepieniu jej serca, jednak zgadza się z ostatnią wolą Pari. Rishabh, żeby nie popaść w depresje, zajmuje się projektem Pari, czyli szpitalem dla chorych dzieci, który będzie się nazywać Pari Lok. W tym czasie serce Pari, zostaje przeszczepione młodej kobiecie o imieniu Dani. Drogi Rishabha i Dani przecinają się i Dani jest nim bardzo zainteresowana, ale Rishabh nawet na nia nie patrzy, ponieważ nie chce bezcześcić imienia Pari.

Dil Ne Jise Apna Kaha zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.