PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503710}

Stranded

Djinns
5,2 343
oceny
5,2 10 1 343
Djinns
powrót do forum filmu Djinns

Całkiem...

ocenił(a) film na 6

..znośny ten film. Jeżeli brać pod uwagę inny "horrory", szczególnie wyrzucane, ostatnimi czasy, seriami przez amerykańców to jest nawet dobryy. Oczywiście nie można tu szukać jakiejś większej, głębszej fabuły, ale to co zostało zrobione wygląda ładnie i zgrabnie. Oglądałem ten film "do poduszki" - tj. miał mi pomóc zasnąć, ale mimo, że mógł być momentami nudnawy nie był AŻ na tyle nudny by to zrobić. Tak więc pozytywnie mnie zaskoczył, mimo, że nie spełnił powierzonego zadania...

Ocena wg. gatunku to takie 5/6. Jest to moja ocena.

PZDR

ocenił(a) film na 1
fleszUuuuU

Następna wypowiedź w stylu "amerykaśkie kino". Nie lubię takich tekstów ludzi którzy chyba nie oglądaja filmów albo mają krótka pamięć. Amerykanie są podporą całej kinematografi światowej i gdyby nie oni to by było "... nuda, nuda, nuda" Nie jestem znawcą horrorów ale poza modnym obecnie chwaleniem kina azjatyckiego i kilku filmów hiszpańskich to jest tego jak na lekarstwo a z tych horrorów, które mi utkwiły w głowie te które nawet dało się obejrzeć to jednak ameryakńskie takie jak: 1408, Mgła (ta wg S.Kinga), Egzorcyzmy Emily Rose, Plaga, Amityville, Dreamcatcher, Udręczeni, Przypadek 39, Gothika Co kryje prawda, Przepowiednia no i serie Resident Evil, Pił ( których z wyjątkiem jedynki i dwójki nie oglądałem ale wiem że wielu oglądało) seria Blade, Oszukać Przeznaczenie no i z domieszkami innych stylów jak Van Helsing, Zombieland czy I Am Legend no i ostani Rytuał to tak z pamięcim z oststnich lat. Fakt wcześniejsze klasyki były może i lepsze. Inne znane horrory były w kooprodukcji z amerykanami i bez nich by było naprawdę nuuudno !!! Więc nie obrażaj amerykańskiego kina i wybieraj te filmy które ci się podbają bo nie wszystkie są kręcone pod twój gust a zreszta zawsze to był biznes i jest to towar, który ma się sprzedać a czy go kupisz to twoja decyzja.

ocenił(a) film na 6
jemspam

Heh:p Ależ nie miałem zamiaru obrażać tutaj amerykańskich filmów:P Bo gdzie to niby napisałem?:p Obraziłem tylko najnowsze filmy kategorii HORROR pochodzące ze Stanów, które miałem możliwość obejrzeć - nic więcej. Więc zupełnie nie rozumiem twojej ostrej wypowiedzi:) Proszę uważniej czytać wypowiedzi:) Pozdrawiam

PS A jeszcze... osobiście nie lubię kina hiszpańskiego, więc ten fragment wypowiedzi też niezbyt trafny;p

ocenił(a) film na 7
fleszUuuuU

film nawet spoko, lekko naciągnięte 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones