film

Do końca

All the Way
2016
2h 18m
6,9 2 432
oceny
6,9 10 1 2432
Rok 1963. Stanami Zjednoczonymi wstrząsa wiadomość o śmierci uwielbianego prezydenta Johna Kennedy’ego. Zgodnie z konstytucją jego obowiązki przejmuje wiceprezydent... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Do końca zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Satelita
Film zdobył nagrodę Satelita, inną nagrodę oraz 19 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Do końca
Teaser nr 1
nr 1 2016-03-20T09:05:52 https://fwcdn.pl/webv/87/56/38756/a2.38756.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/272/754772/all_the_way__long_lead_tease__hbo_films_.vp9.720p.webm

Rok 1963. Stanami Zjednoczonymi wstrząsa wiadomość o śmierci uwielbianego prezydenta Johna Kennedy’ego. Zgodnie z konstytucją jego obowiązki przejmuje wiceprezydent Lyndon B. Johnson (Bryan Cranston). Pierwszy rok prezydentury Johnsona jest niezwykle trudny – polityk musi scalić społeczeństwo po dramatycznej śmierci poprzednika, poradzićRok 1963. Stanami Zjednoczonymi wstrząsa wiadomość o śmierci uwielbianego prezydenta Johna Kennedy’ego. Zgodnie z konstytucją jego obowiązki przejmuje wiceprezydent Lyndon B. Johnson (Bryan Cranston). Pierwszy rok prezydentury Johnsona jest niezwykle trudny – polityk musi scalić społeczeństwo po dramatycznej śmierci poprzednika, poradzić sobie z trudną sytuacją międzynarodową (wojna w Wietnamie) i utrzymać pokój w kraju targanym niepokojami wewnętrznymi, związanymi z walką Afroamerykanów o prawa obywatelskie.

na podstawie
studio
Amblin Entertainment / Everyman Pictures (współudział) / HBO Films
tytuł oryg.
All the Way
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Znakomity film

ocenił(a) film na 8

Film jest świetny. Udało się dochować wierności historycznym wydarzeniom. Film będzie miał szanse na sporo nagród telewizyjnych. Szczególnie rola Cranstona jest tu znakomita, Mackie w roli Kinga również jest bardzo dobry. Chodź on nie ma wiele do pokazania.

Bryan Cranston wielkie gratulację za charakteryzację i wejście w rolę, charyzma, podobieństwo fizyczne i człowieczeństwo....jakiś czas temu oglądałam świetna kreację w "Trumbo" i idealnie wcielił się i został w latach 60 - tych.
Rola prezydenta Lyndon B. Johnson przypada na tragiczne wydarzenie, rozpoczynają strzały...

więcej

6/10

ocenił(a) film na 6

Niestety ale tylko niezły... na duży plus Cranston... jego rola zdecydowanie podwyższa ocenę filmu... był kapitalny...

Trzeba obejrzeć!

Pewnie by nigdy nie został prezydentem gdyby nie smierć poprzednika

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones