PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38}

Doberman

Dobermann
6,9 12 657
ocen
6,9 10 1 12657
6,0 2
oceny krytyków
Doberman
powrót do forum filmu Doberman

nie ma co poważnie podchodzić do treści filmu ... jest to poprostu kopalnia czarnego humory najwyższej klasy osobiście o mało się nie udusiłem ze śmiechu ... najlepsze :
-Moskit "to dla piłki , ale znajdzie się dla innych chętnych"
-Santini u "Soni" - fiku miku fiku miku u tatusia na koniku - to chyba najlepszy numer
-alfons bijący prostytutke na oczach kilku tajniaków
-spluwa jako prezent chrzestny
-pitbul do masista " bank zrobił bum bum "
-Manu - "nie ciągną nie dają ..."
-santini "zerżne laske doba "

film jest bardzo specyficzny i może się na podobać
pamiętam jak go wyporzyczałem ... użelowany koleś mówi mi ten film jest do dupy weś cos innego (świetny film pomyślałem ) i nie myliłem się :)

ocenił(a) film na 10
sepia

humorystyczne momenty są genialne

ocenił(a) film na 6
DavidTua

Dla tych momentow film wart obejrzenia.

użytkownik usunięty
sepia

"Najlepsza komedia jaką widziałem" - pozwalam sobie ci współczuć. A co do użelowanego kolesia - może miał na myśli po prostu słownik ortograficzny?

ocenił(a) film na 8
sepia

Dobre było z granatem u Soni jak gliniarz mówi "niech się dzieciak rozerwie", makabra

baskop

"Mały wyje, wali kupy, kiedy tatuś daje dupy."

Bernee

Ale nie zgodzę się z tym, że treść filmu była pozbawiona sensu. I to na pewno nie była komedia.

ocenił(a) film na 8
sepia

Ten film jest po prostu rozbrajający , lekki , łatwy i przyjemny w niektórych momentach można było się zsikać ze śmiechu ale film nie jest dla każdego , ktoś kto chce oglądać tylko wydumane niosące przekaz filmy ostro skrytykuje tą produkcję .

ocenił(a) film na 8
ja454

Swietna zabawa. Popieram powyzsze posty. Trzeba do filmu podejsc na luzie. To nie jest to do czego przyzwyczailo nas amerykanskie kino akcji... na szczescie:)

ocenił(a) film na 8
sepia

Na pewno nie potraktowałbym tego filmu jako komedii ale fakty czarny humor jest tutaj świetny a niektóre momenty po prostu rozbrajają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones