PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38}

Doberman

Dobermann
6,9 12 657
ocen
6,9 10 1 12657
6,0 2
oceny krytyków
Doberman
powrót do forum filmu Doberman

pisze calkiem serio, naprawde zaluje ze nie widzialem tego jako dziecko, pewnie bylbym zachwycony, ale dzisiaj mam troche wiecej niz 10 lat i jedyne co moge napisac to: gniot, miernota, dno oraz wodorosty, i jeszcze żenua i żal.pl - oj przepraszam żal.fr
naprawde czułem zazenowanie ogladajac ta francuska megaprodukcje, film jest tak zalosny ze az momentami smieszny
ale dzieciom go moge nawet polecic, jednak takim mlodszym, bo nastolatki sa za stare na takie cos

skoro polecasz ten film dzieciom (10lat?!) to raczej z toba jest cos nie tak....chyba, ze to byl tylko zart, w takim razie poczucie humoru zaiste żenuła, tudziez żal_t.pl :]

btw: film ogolnie sredni, do obejrzenia na pewno przy piwku z kumplami, ale specjalnie nie ma sie nad czym zachwycac, brutalnosc dla samcow, mi sie ogladalo nawet przyjemnie i jak tylko pojawi sie gdzies w tv to zapewne obejrze kolejny raz :]

użytkownik usunięty
Pamato

no moze nie tyle polecam dzieciom, bo wiadomo ze to nie jest film dla dzieci ale chodzilo mi o to ze jest to film na poziomie 10-letnich dzieci i tylko ktos z umyslem na takim lub podobnym poziomie rozwoju moze przyjac taka dawke taniego chłamu i uznac ja za ciekawą, wciagajaca i interesujaca, bo scenariusze na podpobnym poziomie spotkac mozna w serialach typu smerfy albo moda na sukces

ocenił(a) film na 8

yyyy, masz jakiś kompleks? (wyrośniętego 10 latka?), a może oglądasz tylko Szekspira?

ocenił(a) film na 9
Przemko85

"masz jakiś kompleks? (wyrośniętego 10 latka?)"

RISPECT!

użytkownik usunięty
Pamato

Dlaczego by go nie polecać nawet 8-latkom? To jest fabularna kreskówka w sam raz dla nich! Widziałeś kiedyś, jak struś załatwia kojota? Bomby, kowadła, wystrzelenie w kosmos i tym podobne? Dobermann nawet się nie zbliżył do tego poziomu brutalności - za to do tego poziomu głupoty jak najbardziej. 8-12-letnie przypalacze mrówek szkłem powiększającym to idealny target tego "dzieła". :)

ocenił(a) film na 7

http://www.youtube.com/watch?v=hVYMwRKuB4k
a swoją drogą ten film to gniot, ale i tak 100 razy lepszy niż "hit" Maczeta.....

ocenił(a) film na 6

Ja sam widziałem ten film jak miałem chyba 12 czy 14 lat. Akurat sam w domu siedziałem późną nocą i w telewizji leciał. I owszem, zrobił na mnie wrażenie :P.

użytkownik usunięty

Żal.pl i żal.fr to ty chyba swoje dzieci nazwałeś.

ocenił(a) film na 10

nie lubisz takich filmów to po co oglądasz? Boże niektórzy to są tacy samolubni i egoistyczni. Ja nie lubię filmów z godzillą czy bajek typu transformers ale jestem na tyle wyrozumiały iż wiem że sa one skierowane do pewnej grupy osób oraz fanów tych filmów. Coś mnie się wydaje że większość ludzi którzy obrzucają błotem tak dobre filmy skończyłaby jak główny bochater SUPERPRODUKCJI który lubił rzucać błotem na wszystko ale jak sam miał napisać scenariusz to srał po gaciach. W porównaniu do szmir które są pokazywane nagminnie w kinach z których 99% TO TOtalne dno film ten z całą pewnością zasługuje na miano 'arcydzieła' tyle że w swojej klasie i dla osób lubiących tego typu filmy. BARDZO POLECAM.

ocenił(a) film na 9

Karyo powinien dostac oskara!!!!!!!! i docen to jak zagral w tym filmie ale TY napewno nie wiesz kto to jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones