PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38}

Doberman

Dobermann
6,9 12 657
ocen
6,9 10 1 12657
6,0 2
oceny krytyków
Doberman
powrót do forum filmu Doberman

jak widać francuzi

ocenił(a) film na 9

w niczym nie ustępują amerykanom pod względem kina akcji, jednak kino europejskie różni się diametralnie od filmów kręconyc w Ameryce - ujęcia, dialogi, sceny , skojarzenia coś co w kinie amerykanskim byłoby strzelanką w europie zakrawa na analizę psychologiczną

ocenił(a) film na 9
rosin

aaaaaaaaa.....
i zapomniałbym dodać, zdecudowanie nie jest to film dla ludzi o słabych nerwach :)

ocenił(a) film na 8
rosin

kino francuskie
Dokladnie.
Dobermann bardzo mi sie kojarzy z Urodzynymi Mordercami. Jednak musze przyznac,ze duzo bardziej mi sie podobal.
Nie chce tu krytykowac kina amerykanskiego, bo ono sluzy glownie rozrywce (co prawda w wiekszoci wypadkow nie wymagajacej wiekszego skupienia, ale przyjemnej rozrywce). W kinie europejskim jest wszystkiego wiecej... Ciezko mi to opisac. Ja, w kazdym razie, uwielbiam kino francuskie i dla mnie ono jest kwintesencja kina europejskiego.

rosin

??? Doprawdy analizy psychologicznej brak w Dobermanie. To nie jest poziom Pulp F. czy Urodzonych morderców. Świetne ujęcia, scenariusz typowy, jednak dość daleko mu do umiejetności żonglowania płynnego tego typu historią. Osobiście zakochałam się w pewien sposób w nim, jednak idealizacja jest tu nieporozumieniem.
A w mit o wyższości kina europejskiego kiedyś należy przestać wierzyć:P

ocenił(a) film na 10
Arrakin

oczywiście irańskie kino jest lepsze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones