PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836792}
5,6 3 425
ocen
5,6 10 1 3425
Dodaj do ulubionych
powrót do forum filmu Dodaj do ulubionych

Myślałam że to znowu będzie jakiś escape room/polowanie na ludzi zorganizowane przez super bogatych ludzi (akurat lubię tego typu filmy, jeśli nie są zbyt obrzydliwe ). Jeżeli ktoś się nie domyślił w ciagu całego filmu o co chodzi, to miał na prawdę niezłą zabawę. Chociaż, nawet jeśli się domyślił - też . W jednej chwili chłopak spuszcza całą parę, ma swoją zemstę, a chwilę potem dowiaduje się ze to było na niby. Szczerze, to winą za śmierć tego kolesia na końcu oskarżyłabym wszystkich, oprócz tego kto to zrobił. Chłopak był w trybie walki o życie/zemsty i aż mi się przykro zrobiło na końcu kiedy on patrzył na tych wszystkich znajomych i próbował zrozumiec co się stało. Powinni to podciągnąć pod wypadek przy pracy celebryty i nie oskarżać bohatera o zabójstwo ;)

Angua_84

UWAGA SPOILER!!!

Mi tez sie go smutno zrobiło. Gdyby to było na prawdę to nie powinni wystawiać tego goscia samego tylko wszyscy powinni stać gdy wyskoczył z tej wentylacji żeby widział ze jest to ustawione.

ocenił(a) film na 6
Kingvin

No dokladnie. Ich wina. To byl juz koniec gry. Kazdy tam powinien stac i wtedy skonczyloby sie dobrze. Albo szybciej reagowac gdy glowny bohater rzucil sie z piesciami na Aleksieja i tak wielce zdziwieni, kazdy na miejscu Cole zrobilby to samo, jesli mialby odpowiednie mozliwosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones