PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36450}
6,3 13 321
ocen
6,3 10 1 13321
5,0 5
ocen krytyków
Dog Soldiers

Nieduży, 6-osobowy oddział brytyjskich żołnierzy wyrusza w szkockie góry z rutynową misją treningową. Z początku wszystko przebiega zgodnie z planem, ale kiedy dzień później nasi bohaterowie natrafiają do zniszczonego i zalanego krwią obozu "przeciwnika", ćwiczenia zamieniają się w walkę na śmierć i życie. Osaczeni przez stado wilkołaków żołnierze znajdują schronienie w opustoszałej farmie w głębi lasu. Aby przetrwać, muszą doczekać świtu. Wilkołaki jednak nie zamierzają rezygnować ze zdobyczy.

opis użytkownika

Oddział Brytyjskich żołnierzy zostaje wysłany na manewry do Szkocji. Kiedy dociera na miejsce okazuje się, że w obozie jest tylko ciężko ranny kapitan. Wszyscy jego podwładni zostali rozszarpani w strzępy. Zszokowani masakrą żołnierze szukają schronienia w odludnej, leśnej chacie. Dom ma już jednak nowych gospodarzy głodne wilkołaki. Wojskowe szkolenie nie przygotowuje na takie niespodzianki, a bohaterowie filmu mogą polegać tylko na sobie.

opis dystrybutora dvd

Sześcioosobowa grupa żołnierzy zostaje wysłana na szkolenie w wielkie, leśne połacie Szkocji. Wkrótce okazuje się, że nie jest to jednak rutynowa misja. Odnajdują w lesie drużynę sił specjalnych - a raczej jej szczątki... Jedynym ocalałym jest kapitan Ryan (Liam Cunningham), ranny i zbyt przerażony, aby coś z niego wyciągnąć. Komandosi szybko dowiadują się co się stało z poległymi, gdyż zostają zaatakowani przez wilkołaki, polujące w lesie, tak jak poprzedniej nocy. Jest pełnia księżyca, a do świtu jeszcze wiele godzin...

Pablo_2
opis użytkownika

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones