PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36450}
6,3 13 338
ocen
6,3 10 1 13338
5,0 5
ocen krytyków
Dog Soldiers

Nieduży, 6-osobowy oddział brytyjskich żołnierzy wyrusza w szkockie góry z rutynową misją treningową. Z początku wszystko przebiega zgodnie z planem, ale kiedy dzień później nasi bohaterowie natrafiają do zniszczonego i zalanego krwią obozu "przeciwnika", ćwiczenia zamieniają się w walkę na śmierć i życie. Osaczeni przez stado wilkołakówNieduży, 6-osobowy oddział brytyjskich żołnierzy wyrusza w szkockie góry z rutynową misją treningową. Z początku wszystko przebiega zgodnie z planem, ale kiedy dzień później nasi bohaterowie natrafiają do zniszczonego i zalanego krwią obozu "przeciwnika", ćwiczenia zamieniają się w walkę na śmierć i życie. Osaczeni przez stado wilkołaków żołnierze znajdują schronienie w opustoszałej farmie w głębi lasu. Aby przetrwać, muszą doczekać świtu. Wilkołaki jednak nie zamierzają rezygnować ze zdobyczy.

Dog Soldiers
Zwiastun nr 3
nr 3 2009-11-16T11:28:39 https://fwcdn.pl/webv/25/66/12566/484082_1_1.12566.4.jpg https://fwcdn.pl/video/36450/dog_soldiers_trailer.360p.mp4
Dog Soldiers zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

dystrybucja
Kino Świat
studio
Carousel Picture Company, The / Kismet Entertainment Group / Luxembourg Film Fund (wsparcie) / więcej
tytuł oryg.
Dog Soldiers
inne tytuły
Night of the Werewolves (tytuł roboczy) Wielka Brytania
więcej
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Rakuten, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones