PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118724}

Dom na Przeklętym Wzgórzu

House on Haunted Hill
6,5 4 553
oceny
6,5 10 1 4553
7,2 5
ocen krytyków
Dom na Przeklętym Wzgórzu
powrót do forum filmu Dom na Przeklętym Wzgórzu

Gł. bohater grany przez Pricea na samym końcu wyjaśnia wszystko zaproszonym na przyjęcie i nam widzom. Opowiada jak to żona go zdradzała bo była z nim dla pieniędzy i jak to wraz z kochankiem chcieli go zabić. Ostatecznie on "ofiara" "broniąc" dał nauczkę tejże parze. Pyta się na sam koniec wszystkich czy jest wobec tego winny, co ma być oczywiście pytaniem retorycznym...
I to właśnie mnie zirytowało, wszystkiemu winna okazała się kobieta!
Co ciekawe bogacz miał przed nią chyba ze 3 żony i wszystkie prawdopodobnie nie żyją, obecna zaś oskarża go o chorobliwą zazdrość i co za tym idzie pewnie i zaborczość. Kto jest tu więc ofiarą a kto łotrem?
Mr. Loren nie jest żadną ofiarą skoro specjalnie zaprosił dr. Trenta, zmuszał żonę do udziału w przyjęciu, włożył ślepaki do pistoletu i podwiesił szkielet :)
Ale nie! Pod koniec dekady 50th to kobieta jest wszystkiemu winna...no cóż...
A wg. mnie w końcówce pan Loren mógłby otrzymać zasłużona karę np. z rąk sił nieczystych :D

ocenił(a) film na 5
777temida

Dobra, dobra, już się tak nie spinaj Temida, złość piękności szkodzi, taki element może irytować na szczęście faktycznie NIEKTÓRYCH i to nielicznych, a ja się do nich nie zaliczam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones