PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818007}
619
chce zobaczyć
5,0 2
oceny krytyków
Don't Let Go
powrót do forum filmu Don't Let Go

Pomimo tego, że film jest oczywistą kopią filmu "Częstotliwość" sprzed 20 lat (w dodatku poprawną politycznie z afro-afrykańskimi aktorami oraz telefonem komórkowym zamiast starej radiostacji), to nie było to 100 straconych minut. Ogląda się to bardzo dobrze i ogólnie zabawa przednia. Jeśli już robi się kopię czegoś należy ją zrobić dobrze. Tak jak w tym przypadku.

ocenił(a) film na 6
zulu88

Dlaczego nie można po prostu napisać film z czarnoskórymi aktorami ( albo wcale o tym nie wspominać, bo po co?), tak jak są filmy z białymi aktorami, tylko trzeba nadmienić, że skoro w jakimś filmie jest przewaga czarnoskórych aktorów ( dla miłej odmiany), to na pewno jest to efektem tej straaasznej poprawności politycznej? Przecież takie rozumowanie zakłada za jedyną słuszną opcję białe obsady w filmach i jest skrajnie rasistowskie..

ocenił(a) film na 7
TheFierceLunatic

tak, też mnie ubodło powyższe rozumowanie

ocenił(a) film na 7
TheFierceLunatic

tak, też mnie ubodło powyższe rozumowanie

TheFierceLunatic

Dokładnie o tym samym pomyślałam

zulu88

Nie zgodzę się że to kopia bo film jest zupełnie inny i oczym innym, Czestotliwosc byl filmem duzo lepszym i ciekawszym, o tym zapomne za kilka dni...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
zulu88

Aktorzy nie mogą być ciemnoskórzy? Trochę nie rozumiem tego wpisu, wydaje się jakby rosyjski albo mongolski, w każdym razie pochodzący z innego kręgu kulturowego i cywilizacyjnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones