PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131195}

Doom

5,4 35 706
ocen
5,4 10 1 35706
4,0 4
oceny krytyków
Doom
powrót do forum filmu Doom

Może mi ktoś powiedzieć czy te bronie w tym filmiku są wymyślone(fantastyczne) czy prawdziwe. A jeśli prawdziwe to jak się nazywają???

ocenił(a) film na 5
RO_JA

Robisz sobie jaja czy pytasz serio ? Jeśli serio to jesteś nadzwyczaj głupia. Akcja rozgrywa się w przyszłości na marsie, a bronie to różne działka plazmowe i inne wymyslone rzeczy. Myslisz, że coś takiego istnieje ? Ech, głupie te kobitki, głupie...

ocenił(a) film na 7
black_s

Może i są to pukawki z przyszłości ale ide o zakłąd że jedna z pukawek z trailera drugiego to nic innego jak niemiecki H&K G36 tylko przerobiony na potrzeby filmu :D Przyjrzyjcie się dokładnie kto siedzi w militariach to pozna :)

ocenił(a) film na 7
Ender_Viggen

Czesc broni bedzie futurystyczna, czesc (shotgun, machinegun, chaingun, rakietnica nooo i chainsaw :]) realistyczna.

ocenił(a) film na 4
RO_JA

bez przesady od razy głupia!! jak mnie takie wypowiedzi denerwują!! Co duma by Ci nie pozwoliła napisać nie te bronie sa wymyślone?? ale NIE trzeba zbesztać kogoś z blotem jak ktoś nie ma zielonego pojęcia na ten temat!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones